День фінансів: корупцієя в ЄС і США, зарплати та вимоги до айтівців, повернення біженців — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

День фінансів: корупцієя в ЄС і США, зарплати та вимоги до айтівців, повернення біженців

1464
У понеділок, 2 жовтня, ми вивчали, що відбувається з корупцією в ЄС і США:

Поліно у власному оці: що відбувається з корупцією в ЄС і США

Зарплати та вимоги до айтівців у продуктових компаніях. Протягом останніх п’яти років частка фахівців, які працюють у продуктових компаніях, поступово зростала, а тих, хто працює в аутсорсі — зменшувалась. Повномасштабне вторгнення пришвидшило цей процес: за 1,5 року великої війни частка фахівців у продукті зросла з 36% до 40%, водночас з 2018-го по 2021 рік — з 32% до 36%.
  • В українській IT-галузі має бути 1 мільйон спеціалістів. Про це заявив віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій Михайло Федоров під час конференції IT Arena.
Представники МСБ назвали найбільші виклики для свого бізнесу. Малий і середній бізнес (МСБ) є основою економіки в усьому світі, рушійною силою інновацій і створення робочих місць. Вони також все частіше шукають нові географічні ринки для розвитку бізнесу.
  • У бюджет-2024 року уряд заклав 42 млрд грн на підтримку бізнесу.
До речі, ми підготували новий рейтинг МФО. Цей рейтинг відображає якість обслуговування компаній, що видають онлайн-кредити на карту. Серед основних причин популярності цієї послуги — її зручність, простота і швидкість.

Рейтинг мікрофінансових організацій України (3 кв. 2023)💵

Рекордна кількість справ про шахрайство у 2023 році. Кількість справ про шахрайство у 2023 році сягнула історичного антирекорду. За 8 місяців зафіксовано більше проваджень за шахрайство, ніж за два попередні роки.
Закон щодо зарплат полонених. Президент України Володимир Зеленський підписав закон про посилення соціального захисту військовослужбовців, поліцейських та деяких інших осіб, що передбачає передачу зарплат полонених їхнім сім'ям.
Дефіцит валюти зростає. Національний банк України у вересні 2023 року продав на міжбанківському валютному ринку 2,691 млрд доларів. Це найбільший обсяг із січня поточного року.
У Мінекономіки розповіли, як планують повертати біженців. Заступник міністра економіки Олексій Соболєв заявив, що для повернення біженців влада планує розвиток освіти та медицини, а також програми забезпечення житлом.
Стало відомо, скільки грантів та кредитів Україна отримала у вересні. У вересні 2023 року державний бюджет України отримав близько 3 мільярдів доларів у вигляді грантів та пільгових кредитів. Як йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства фінансів, грантові кошти, які надаються на безповоротних умовах, склали понад 40% із загального обсягу допомоги.
Скільки коштуватиме газ у жовтні. Стало відомо, скільки коштуватиме природний газ для побутових споживачів у жовтні 2023 року. Про це повідомила Газ Правда. Свої річні пропозиції на другий місяць осені оприлюднили 12 постачальників.
На що скаржаться українці в Польщі. Міжнародний комітет порятунку (IRC), який стурбований можливою відмовою у допомозі українцям з боку Польщі у небезпечний зимовий період, назвав основні проблеми, на які скаржаться біженці.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас