День фінансів: доплати при іпотеці під 7%, подорожчання залізничних квитків, кешбек від monobank — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

День фінансів: доплати при іпотеці під 7%, подорожчання залізничних квитків, кешбек від monobank

2259
Понеділок, 15 березня дав відповіді на такі питання:
Хто може отримати пенсію в 7 тис. грн? Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що в разі впровадження накопичувальної пенсійної системи мінімальний розмір пенсій майбутніх пенсіонерів складе близько семи тисяч гривень. За її словами, жоден уряд за 16 років не зміг ввести накопичувальну пенсійну систему. «Ми подивилися, яка у нас сьогодні є солідарна пенсія, і з накопичувальної ми можемо сміливо говорити, що ми можемо, навівши порядок у солідарній, вийти на 7000 гривень», — пояснила вона.
Куди розширили «помаранчеву» зону карантину? Міністерство охорони здоров’я в зону ризику додало Чернігівську область. Станом на 15 березня в «червоній» зоні карантину залишаються чотири області – Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська і Чернівецька.
Скільки комісійних доплачують позичальники, коли беруть іпотеку під 7%? Банки попереджають про необхідність оплатити додаткові платежі при оформленні угоди купівлі нерухомості в рамках державної іпотечної програми. Наприклад, в ПриватБанку одноразова комісія за видачу кредиту становить 0,5% від суми. На страхування квартири і життя позичальника щорічно треба витрачати ще по 0,5% від вартості квартири і залишку по кредиту.
Чого чекати від курсу цього тижня? За минулий тиждень курс долара до гривні незначно знизився на всіх сегментах валютного ринку на 0,05−0,2%. За словами Вадима Іосуба, старшого аналітика Альпарі, цього тижня варто очікувати на незначне зниження курсу долара до гривні.
Як подорожчають залізничні квитки? Міністерство інфраструктури підготувало проект наказу про затвердження змін до тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні. До кінця 2021 року тарифи зростуть на 22%. За розрахунками, підвищення тарифів дозволить отримати «Укрзалізницею» в 2021 році додаткові надходження в сумі 557,9 млн грн.
Що не влаштовує українців у повсякденній роботі? За результатами опитування The Point, серед українців 12,2% нічого не хочуть міняти в своїй кар’єрі в 2021 році. Але 47,7% не влаштовує в роботі фінансова мотивація, 34,1% скаржаться на відсутність натхнення для більш творчого та креативного підходу до роботи. 17% турбує відсутність особистих зустрічей з колегами і партнерами.
Скільки заробляють проджект-менеджери в Україні? За даними дослідження порталу DOU, проджект-менеджери в Україні отримують нижчу зарплату, ніж розробники, але вищу, ніж тестувальники. Хоча великі компанії в цілому схильні платити більше за роботу РМ. Медіанна заробітна плата PM в грудні 2020 року була трохи нижча від середньої для всіх ІТ-фахівців і склала $ 1700.
Finance.ua знає, як наші читачі люблять покупки з кешбеком — приємно витрачати гроші, при цьому ще й трохи заробляючи! Тому ми домовилися з monobank і підготували для вас спеціальну пропозицію.

Замовити картку monobank і отримати на рахунок 100 грн кешбеку 💰

День фінансів: доплати при іпотеці під 7%, подорожчання залізничних квитків, кешбек від monobank
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас