День фінансів: 5 років на електронні трудові, і 2 роки — на встановлення лічильників газу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

День фінансів: 5 років на електронні трудові, і 2 роки — на встановлення лічильників газу

432
П’ятниця, 5 березня. Перед святковими вихідними поговоримо про те, що стосуватиметься як жінок, так і чоловіків.
Встановлення лічильників газу відтермінували. Рада проголосувала за законопроект, згідно з яким до 1 січня 2023 року подовжуються терміни встановлення індивідуальних лічильників для населення. Раніше передбачалося, що кінцевий термін встановлення таких лічильників – 1 січня 2021 року.
Крім того, сьогодні НКРЕКП прийняла попередню постанову, якою зобов’язала постачальників газу опублікувати річні ціни на газ до 25 квітня, щоб ввести їх в дію з 1 травня 2021 року.
Додамо, що згідно з результатами опитування КМІС, 64,7% українців вважають, що вартість комунальних послуг за січень 2021 року в порівнянні з груднем 2020 року зросла. Водночас, для 5,6% – платіжки подешевшали.
Електронні трудові. Зеленський підписав закон, який вводить в Україні облік трудової діяльності працівників в електронній формі. Україна поступово протягом 5 років буде відмовлятися від паперових трудових книжок. За цей час до Державного реєстру мають бути внесені відомості з паперових трудових книжок. Закон також передбачає можливість автоматичного призначення пенсії.
Вакцинація на комерційній основі. Від 300 до 1200 грн. Саме стільки може коштувати вакцина від коронавірусу в комерційних закладах. Про це повідомив прем’єр Денис Шмигаль. «Думаю, якщо вакцини від грипу або дифтерії в комерційному використанні коштують 300-1200 гривень, то вакцина від COVID-19 буде в цих межах», – заявив він.
По 2 га землі на руки. В Україні закон гарантує кожному громадянину можливість безкоштовно приватизувати до 2 га землі.
День фінансів: 5 років на електронні трудові, і 2 роки — на встановлення лічильників газу
Але на практиці чиновники знаходять причини, щоб не оформляти ділянки безкоштовно. Відповідно до закону для отримання 2 га землі достатньо зібрати документи і звернутися до місцевої влади. З чим можуть бути проблеми, розповів Голова комітету із земельного права Віктор Кобилянський.
Подвійне громадянство з країнами ЄС. Як заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, Україна має намір дозволити подвійне громадянство з країнами Європейського союзу та іншими дружніми державами. Але є один виняток – це Російська Федерація. Як зазначає міністр, список цих країн буде калібруватися.
Розмитнення «єврономерів». Як не стати жертвою шахраїв. Нещодавно Рада в першому читанні ухвалила законопроекти щодо митного оформлення автомобілів на іноземних номерах. Ці ініціативи актуалізували болючу для України тему з «єврономерами», а з нею заворушилися і шахраї. Finance.ua перевіряв на власному досвіді, як відбувається процедура і чим намагаються взяти “на гачок” шахраї.

Розмитнення «єврономерів» на власному досвіді 🚗

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас