День фінансів, 7 листопада: 1 Закон про судову реформу, 2 сценарії зростання зарплат, виручка ТОП-10 авіаперевізників — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

День фінансів, 7 листопада: 1 Закон про судову реформу, 2 сценарії зростання зарплат, виручка ТОП-10 авіаперевізників

363
Четвер, 7 листопада. Людям – зарплати, бізнесу – виручка.
Про бізнес:
Виручка ТОП-10 авіаперевізників. Аналітики системи з перевірки контрагентів YouControl проаналізували виручку компаній-авіаперевізників за 2018 рік. Найбільше серед лідерів київських компаній – 7, але є також по одній з Житомирської, Кіровоградської області та Закарпаття.
Порошенко і кондитерський бізнес. Корпорація Roshen не спростовує інформацію про те, що колишній президент України і нардеп Петро Порошенко перереєстрував частину свого кондитерського бізнесу Roshen на старшого сина Олексія.
Конкурент Visa і Mastercard. 20 європейських банків беруть участь у розробці єдиної європейської платіжної системи, яка могла б кинути виклик домінуванню американських Visa, Masterсard, Paypal і інших платіжних систем. Платіжна система може мати назву PEPSI (Pan-European Payment System Initiative), хоча це поки що жартівливий варіант.
В очікуванні $3 млрд. В Укрзалізниці розраховують залучити близько 3 мільярдів доларів від продажу частини акцій компанії на міжнародних фондових біржах (IPO). Про це повідомив директор зі стратегічного розвитку Укрзалізниці Антон Саболевський. За його словами, підготовка до продажу акцій Укрзалізниці триватиме кілька років.
Про людей:
Два сценарії зростання зарплат в Україні. Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов повідомив, від чого залежатиме зростання зарплат в найближчі роки. Він розповів, що є кілька сценаріїв зростання зарплат в Україні – базовий і оптимістичний.
Заробітки водіїв Uber. Водій може заробляти на платформі Uber значно більше, ніж середня зарплата в Україні. Принаймні в цьому запевняє керівник з розвитку Uber в країнах Центральної та Східної Європи Георгій Соколянський. З його слів, чистий заробіток, після комісії Uber, може бути в районі 25-30 тис. гривень
Нульовий тариф від SkyUp. Лоукост запровадив нульовий тариф для перевезення дітей. Вік дітей – від 2 до 11 років включно. Щоб отримати нульовий тариф, потрібно одночасно забронювати квитки для дитини і як мінімум 1 дорослого.
Для всіх:
Закон про судову реформу. Сьогодні набрав чинності президентський закон про внесення змін до закону «Про судоустрій і статус суддів» та до деяких законів щодо діяльності органів суддівського самоврядування, яким передбачається скорочення складу Верховного суду України і перезавантаження Вищої кваліфікаційної комісії суддів.
Перспективи долара, євро, франка і фунта на 2020 рік в новому відео від наших колег з Youtube-каналу Finance.ua:
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас