День фінансів, 6 листопада: ⏳шанси гривні в 2020 (оцінка букмекерів), 📲е-пенсії (доручення від Зеленського), 💰Фонд національного багатства (задумка Кабміну) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

День фінансів, 6 листопада: ⏳шанси гривні в 2020 (оцінка букмекерів), 📲е-пенсії (доручення від Зеленського), 💰Фонд національного багатства (задумка Кабміну)

598
Середа, 6 листопада. Ставки можуть бути не тільки на спорт, а призначати пенсії можуть навіть через мобільний додаток:
Гривня VS долар: оцінка букмекерів. Букмекери оцінили шанси гривні до долара США у 2020 році. Згідно з порталом «Рейтинг Букмекерів», ймовірність того, що станом на лютий 2020 року за один долар США будуть давати більше 25,9 гривні, становить 51%. Водночас букмекери очікують, що в лютому наступного року курс гривні до долара США навряд чи впаде нижче позначки 23,2.
До «чорного дня» не готові. У житті буває всяке, і не завжди приємне. На жаль, як показує дослідження компанії Research & Branding Group, майже третина українців не має заощаджень на «чорний день». Також близько 30% зможуть протриматися не більше місяця на своїх заощадженнях, місяць – 12%, і 2 місяці – 11%. На півроку вистачить заощаджень у 11% українців.
Штуки замість кілограмів. Державна митна служба України поступово переходить на нову систему вимірів оцінки товарів. Як зазначає глава ДМСУ Максим Нефьодов: «дивуюся, що основна метрика для митниці – це долари на кг. Причини очевидні – вагу легше контролювати, ніж інші параметри. Але все одно трохи трясе, коли всі активно обговорюють вартість кілограма сумок або черевик». За його словами, без урахування вартості імпорту безсировинних товарів митна вартість товарів зростає.
Доручення щодо е-пенсій. Володимир Зеленський доручив ввести процедуру призначення пенсій через мобільний додаток до кінця року. Таке нововведення, зокрема, дозволить надавати документи для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді.
«Укрбуд” не збанкрутує. Запевняє радник мера. Радник мера Києва Віталія Кличка Максим Бахматов заявив, що група «Укрбуд” не збанкрутує, тому що туди зайшов новий інвестор. Щоправда, він непублічний. Відтак 40 тисяч осіб, які вклали гроші в будівництва «Укрбуд», можуть не хвилюватися. Можуть?
Фонд національного багатства на допомогу. Кабінет Міністрів передбачив 250 млн грн на створення і функціонування Фонду національного добробуту в проекті державного бюджету на 2020 рік. За задумом Фонд національного добробуту повинен взяти в управління стратегічні державні підприємства.
Китайці побудують Платну кільцеву дорогу навколо Києва. Китайська компанія Poly Changda Engineering Co. Ltd будуватиме велику кільцеву дорогу навколо Києва. Міністерство інфраструктури вже підписало меморандум про співпрацю з китайською компанією. Все це в рамках реалізації першої черги будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги (ВКАД) «Транспортне сполучення між М-05 Київ-Одеса і М-06 Київ-Чоп».
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас