День фінансів: нові штрафи за порушення ПДР і субсидії в грошовій формі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

День фінансів: нові штрафи за порушення ПДР і субсидії в грошовій формі

311
Середа, 17 березня: про штрафи за порушення ПДР і за несплату податків:
Нові штрафи за порушення ПДР. Сьогодні набрав чинності закон, що посилює відповідальність за правопорушення ПДР. Закон передбачає впровадження нових санкцій – адміністративний арешт до 15 діб і вилучення автомобіля – основні зміни тут.
Субсидії в грошовій формі. Мінсоцполітики пропонує змінити порядок надання житлових субсидій населенню. Зараз діють дві моделі грошової форми надання пільг і субсидій. Оскільки в січні 2021 р. субсидію в грошовій готівковій формі отримали понад 92%, то доцільно перейти виключно на грошову готівкову форму її виплати. В такому випадку громадяни зобов’язані щомісяця самостійно оплачувати вартість фактично спожитої ними послуги з урахуванням виплаченої їм готівкою житлової субсидії.
Все про мікрокредити. Як повідомляють в НБУ, сьогодні мікрокредити – поширене явище. Їх видають набагато швидше від банківських, адже не потрібно заповнювати багато документів. Що потрібно врахувати і яким може бути максимальний штраф, якщо ви вчасно не виплатили кредит – читайте тут.
Штрафи за несвоєчасну сплату податків. Як нагадали в Головному управлінні ДПС, в разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання протягом встановлених Податковим кодексом строків, то з 1 січня 2021 року його притягують до відповідальності у вигляді штрафу. При затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем від терміну сплати суми грошового зобов’язання, доведеться заплатити 10% погашеної суми податкового боргу.
Впровадження електронної трудової книжки. В Україні вводиться облік трудової діяльності працівника в електронній формі в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Що зміниться для українців і як будуть призначатися пенсії – пояснили в Координаційному центрі з надання правової допомоги.
Бізнес в «сплячці». За результатами дослідження YouControl, в 2020 році в Україні відкрилося майже 54 тисячі нових юридичних осіб. Це на 20% менше, ніж в докризовому 2019 році. Найбільша кількість фізосіб-підприємців протягом року зареєструвалися в Києві. Лідерами також є традиційні бізнес-регіони – Харківська, Львівська, Одеська, Дніпропетровська області.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас