День фінансів, 7 жовтня: плата за самовивезення з Rozetka, пропозиція про збір з обміну готівки, опитування щодо п'ятої групи ФОП — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

День фінансів, 7 жовтня: плата за самовивезення з Rozetka, пропозиція про збір з обміну готівки, опитування щодо п'ятої групи ФОП

1097
У понеділок, 7 жовтня, тиждень почався з таких новин:
Платне самовивезення від Rozetka. Інтернет-супермаркет Rozetka ввів плату за самовивезення товарів зі своїх офлайн-магазинів. Плата складе 10 гривень, якщо сума замовлення становить менше 300 грн. Безкоштовно забрати замовлення можна буде тільки з поштоматів або мобільних точок видачі.
Валюта, збір і спорт. У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який передбачає збір у розмірі 1% з операції з купівлі іноземної валюти в готівковій формі. Збір буде спрямований на розвиток спорту.
Створення п’ятої групи ФОП. За чи проти. Згідно з опитуванням, яке провів портал DOU, 80% ІТ-фахівців проти створення п’ятої групи ФОП. Також, тільки 3% опитаних підтримують створення фонду розвитку людського капіталу. Нагадаємо, в Кабміні хочуть ввести спеціальне оподаткування для ФОП в IT-галузі в розмірі 5% на створення такого фонду.
Тариф за газ розрахують по-новому. НКРЕКП змінила методику визначення та розрахунку тарифів на послуги розподілу природного газу. Побутових і непобутових споживачів переведуть на замовлену потужність. Побутові споживачі платитимуть не за фактично спожитий обсяг, а за резерв обсягу газу для них і обслуговування “труби” .
Економія на комуналці до 8-10 тисяч гривень на рік. Як заявив голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус, при поліпшенні енергоефективності в наступні 5 років українська сім’я зможе економити на комунальних тарифах до 8-10 тисяч гривень на рік. У Програмі дій Кабінету міністрів прописано, що за 5 років має знизитися рівень втрат тепла, рівень втрат гарячої води і покращитися енергоефективність.
На якому хобі можна заробити. Цікаву статистику опублікував OLX. Найбільше в Україні заробляють на художній творчості і рукоділлі (32%), найменше заробляють на рибалці (всього 9%). А ось найдорожче обходиться хобі завзятим мандрівникам. 4 з 10 мандрівників тільки на інвентар готові витрачати від 1000 до 3000 грн на місяць.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас