У яких країнах найкраща та найгірша пенсійна система (інфографіка) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У яких країнах найкраща та найгірша пенсійна система (інфографіка)

Світ
123
У яких країнах найкраща та найгірша пенсійна система (інфографіка)
У яких країнах найкраща та найгірша пенсійна система (інфографіка), Фото: freepik
Пенсійна система Нідерландів визнана найкращою у світі, за нею йдуть Ісландія, Данія та Ізраїль.
Ці дані представлені в Глобальному пенсійному індексі Mercer CFA Institute, підготовленому міжнародною консалтинговою компанією Mercer, повідомляє Bloomberg.
У звіті наголошується, що хоча провідні пенсійні системи працюють добре, у всьому світі існують демографічні проблеми для пенсійної системи.

Оформити туристичне страхування на Finance.ua ⚡

«Ми просто не народжуємо дітей та живемо довше. Якщо об’єднати населення, яке старіє, та меншу кількість платників податків з державним боргом та очікуванням державних пенсій, щось має десь піти на спад», — сказав один із авторів доповіді Девід Нокс.
Зростання тривалості життя та зниження народжуваності поряд із високими відсотковими ставками та зростанням вартості медичного обслуговування збільшили тиск на державні бюджети у плані підтримки пенсійних програм, йдеться у звіті.
Це, зокрема, сприяло загальному зниженню індексних показників цього року.
Демографічні зміни означають, що країнам потрібен гнучкіший підхід до виходу на пенсію, а не встановлення певного віку для припинення роботи, додав Нокс.
У яких країнах найкраща та найгірша пенсійна система (інфографіка)
США посіли 29 місце у рейтингу, Британія — 11, Японія — 36, Китай — 31. До трійки найгірших країн увійшли Індія, Аргентина та Філіппіни.

Довідка Finance.ua:

  • вже сьогодні один офіційно працюючий українець утримує одного пенсіонера. Для порівняння: на початку незалежності в Україні одного пенсіонера «годували» шість працівників;
  • українці, які не мають достатнього страхового стажу для пенсії за віком, можуть отримувати державну соціальну допомогу;
  • найвищий середній розмір пенсій зафіксовано у м. Києві — там він склав 7 971,08 грн.
Українці працездатного віку вже сьогодні задумуються, як подбати про те, щоб забезпечити собі спокійне фінансово стабільне життя, коли прийде час. Якщо звикли відкладати кошти, але хочете зберегти їх від знецінення, один зі способів це зробити — тримати їх у банку на депозиті. А якщо скористатися програмою «Бонус до депозиту» від Finance.ua, то можна отримати ще й додатковий бонус.

Отримати більше з депозиту

За матеріалами:
Слово і Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас