День фінансів: терміни для України в ЄС (версія Зеленського), карта для подорожей (версія МЗС) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

День фінансів: терміни для України в ЄС (версія Зеленського), карта для подорожей (версія МЗС)

397
П’ятниця, 19 лютого. Такі довгоочікувані: ЄС, підтримка, компроміс…
Терміни вступу України до ЄС. Версія Зеленського. За словами президента Володимира Зеленського, Україна має стати повноправним членом Європейського Союзу до кінця поточного десятиліття – тобто до 2030 року. «Україна стає країною, де всім затишно і безпечно, а членство в Європейському Союзі перестало бути гіпотетичним – це питання часу, яке повинно вирішитися до кінця поточного десятиліття», – йдеться в повідомленні Зеленського.
Податки по-новому для нерезидентів. У податковій повідомили про набрання чинності з 1 січня закону №1117, і нагадали про зобов’язання перереєструватися як платники податку на прибуток підприємств замість своїх відокремлених підрозділів, у тому числі тих, що працюють у формі постійного представництва (ПП).
Підтримка фермерам до 35. Нардепи підтримали за основу законопроект №4046, який вводить державну підтримку фермерському господарству, якщо голова має вік до 35 років (включно). Прийняття проекту Закону має сприяти підтримці підприємницьких ініціатив «молодих фермерів», тобто сільської молоді, яка виявила бажання займатися сільськогосподарською діяльністю.
День фінансів: терміни для України в ЄС (версія Зеленського), карта для подорожей (версія МЗС)
До речі, про те, як можна безоплатно отримати земельну ділянку, читайте в нашій іншій новині – алгоритм дій за посиланням.
Кордони відкриті? 95 країн від МЗС. За повідомленням міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, наразі кількість країн, чиї кордони відкриті громадянам України для в’їзду, збільшилася до 95. Країни ці можна відвідувати при дотриманні певних вимог. Він також нагадав про інтерактивну онлайн-карту подорожей під час пандемії COVID-19, де можна знайти повну інформацію про те, в які країни і при дотриманні яких умов українці можуть в’їхати або проїхати транзитом.
Art House на балансі. Президент холдингу «Київміськбуд» Ігор Кушнір повідомив, що «Київміськбуд» прийняв на баланс колишній ЖК Art House. Нагадаємо, «Київміськбуд» зобов’язався добудувати незавершені об’єкти компанії Укрбуд: 23 житлові комплекси і один бізнес-центр.
Компроміс для «єврономерів». Прийняті парламентом за основу проекти законів (№ 4643-д, № 4644-д) пропонують пільгову ставку розмитнення автомобілів, які в’їхали на територію України до кінця 2020 року, на рівні не вище 1 тис. євро. Формула розмитнення не залежить від вартості машини, до уваги береться її вік, об’єм і тип двигуна. Базова ставка буде коливатися від нуля до 150 євро. А для двох третин випадків вартість розмитнення не перевищуватиме однієї тисячі євро, каже міністр інфраструктури.
Більше для автомобілістів! Минулого тижня до нас в редакцію звернувся автовласник з Житомира. Він пояснив, що при оформленні ОСЦПВ зіткнувся з терміном «франшиза». Але, так до кінця і не зрозумів питання страхового агента: “Оформляти поліс з нульовою франшизою чи ні?». Для Михайла з Житомира, і всіх тих, хто стикається з франшизою в автострахуванні, ми підготували спеціальний текст. Він допоможе зрозуміти, як працює франшиза при оформленні поліса ОСЦПВ або каско.

Що таке франшиза в автострахуванні і як вона працює 🚘

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас