День фінансів, 19 листопада: 🤼‍♂️ боротьба з бідністю і плани з розвитку 💻 ІТ-ринку в Україні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

День фінансів, 19 листопада: 🤼‍♂️ боротьба з бідністю і плани з розвитку 💻 ІТ-ринку в Україні

373
Вівторок, 19 листопада. Українцям готують багато нового:
Боротьбу з бідністю. Кабмін підтримав законопроект, спрямований на боротьбу з бідністю в 2020 році і соціальну підтримку сімей, які найбільше потребують допомоги. Планується збільшити: розмір підтримки дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування; допомоги на дітей з малозабезпечених сімей; допомоги по догляду за одинокими пенсіонерами, які досягли 80-річного віку.
Телеграм-канал для пошуку грошей. До речі, про бідність, ми також вирішили допомагати боротися з цим явищем в Україні. Щоб допомогти нашим читачам з пошуком грошей, Finance.ua вирішив трансформувати телеграм-канал “Суперзнижки” в “Шукай гроші з Finance.ua”. Тепер на каналі в режимі 24/7 можна знайти нові акції та розіграші від фінансових компаній; варіанти для позик під 0%; поради, як можна отримати вигоду від кредитних коштів.

Мені знадобиться! Підпишуся! 🔥

Розвиток ІТ-ринку. А ось Мінцифри скерувало свою роботу на те, щоб створювати для ІТ-компаній сприятливі умови. Планують реформувати систему оподаткування для ІТ-галузі, створити аналог IP-box-режиму, ввести робочі візи для ІТ-фахівців з СНД і Азії, а також впровадити е-резидентство.
Поліпшення правил застосування РРО. У Раді зареєстрували проект закону, завдяки якому планують зменшити витрати і час платників податків на податкове адміністрування; зменшити кількість судових справ у податкових спорах; підвищити рейтинг України в Doing Business. За невикористання РРО планують ввести штрафи.
Спрощення для “єврономерів”. У Раді зареєстрували два законопроекти, які мають полегшити життя власникам “єврономерів”. Одним законопроектом пропонують прибрати на 180 днів коефіцієнт віку. У другому законопроекті планують на 180 днів звільнити від відповідальності власників машин, вантажівок і автобусів. Детальніше за посиланням.
Конференцію для фінансового роздрібного бізнесу. 29 листопада в Києві відбудеться конференція для ключових представників фінансового роздрібного бізнесу – FinRetail 2019. Представники регуляторних органів обговорять готовність небанківських фінансових організацій до переходу під регулювання НБУ після прийняття Закону про спліт, ризики втрати ліцензій, діджиталізацію ринку.
👉 Більше про програму та умови участі за посиланням.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас