День фінансів, 18 вересня: цифрові "трудові", більше TruCAM на дорогах, менше тиску на бізнес


День фінансів, 18 вересня: цифрові "трудові", більше TruCAM на дорогах, менше тиску на бізнес

Середа, 18 вересня. Про нові законопроекти, різницю в зарплатах чоловіків і жінок і проблеми з початком опалювального сезону.

Цифрові “трудові”. Новий уряд планує зменшувати кількість паперових процесів у державних органах. Почати планують з HR відділу. Планується заборонити подання документів у паперовій формі і перевести весь пакет документів у цифровий формат.

Коли чекати початку опалювального сезону. Законодавство України передбачає початок опалювального сезону в період, коли середня температура повітря за 3 доби не перевищує 8 °С. Однак опалення в деяких містах під питанням через борги перед Нафтогазом. Запуск системи опалення повністю залежить від органів місцевого самоврядування кожного регіону, а саме від того, наскільки своєчасно вони вирішать стратегічні питання і погасять борги перед Нафтогазом.

До речі, уряд затвердив анбандлінг “Нафтогазу”. Кабінет Міністрів України затвердив нову модель анбандлінгу Нафтогазу, тобто виділення з підпорядкування компанії газотранспортної системи. В Міненергетики повідомляють, що прийняли необхідні рішення для того, щоб забезпечити відділення газотранспортної системи і підписання договору відповідно до вимог європейського законодавства.

Зменшують тиск на бізнес. Сьогодні Верховна Рада прийняла в цілому законопроект №1080 про внесення змін до Кримінального кодексу та Кримінально-процесуального кодексу щодо зменшення тиску на бізнес. Також планується підвищити відповідальність за ухилення від сплати податків.

Більше радарів на дорогах. З 19 вересня на українських дорогах зросте кількість дорожніх ділянок, де поліція буде використовувати прилади для фіксації швидкісного режиму TruCAM. Карту з ділянками можна побачити за посиланням. Загалом для вимірювання швидкості на дорогах країни використовуються 100 таких приладів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua