День фінансів, 13 серпня: камери на дорогах, "рушії" зростання економіки від Зеленського, нові правила видачі віз США


День фінансів, 13 серпня: камери на дорогах, "рушії" зростання економіки від Зеленського, нові правила видачі віз США

Вівторок, 13 серпня. Що на нас чекає на дорогах, в метро ​​і в країні.

Землею і грою. Президент Володимир Зеленський пообіцяв за 5 років прискорити зростання економіки до 5-7% на рік і залучити 20 млрд доларів інвестицій. Заявлених показників він хоче домогтися за рахунок земельної реформи. Розпочати її планують уже цьогоріч, а наступного року вона дозволить створити ринок землі на 40 млн гектарів. Але збільшити показники допоможе не тільки земля

“Великий брат” буде стежити за дорогами. У МВС назвали строки запуску системи відеофіксації порушень на дорогах. До кінця року в Україні запрацює система відеофіксації порушень ПДР. Для порушників буде запроваджена система штрафних балів. На початку роботи системи відеофіксації порушень у порушників будуть відніматися віртуальні бали, а надалі обіцяють повноцінний адмінштраф.

Пенсії в Україні: перерахунок виплат. Масові перерахунки пенсій проводяться у зв’язку зі змінами в законодавстві і не вимагають особистого звернення особи за таким перерахунком. Індивідуальні перерахунки пенсій здійснюються за зверненнями пенсіонерів.

Причини зростання цін в Україні. Фактичний показник інфляції в Україні в липні на рівні 9,1% в річному вираженні виявився вищим за траєкторію прогнозу. Показники цінової динаміки свідчать, що загальна інфляція перевищила траєкторію прогнозу Національного банку перш за все через фактори з боку пропозиції продуктів харчування, зокрема внаслідок несприятливих погодних умов. Водночас фундаментальний інфляційний тиск, виражений показником базової інфляції, в цілому відповідає очікуванням НБУ.

4G для 52. Всі 52 станції метро Києва з тунелями та ескалаторами будуть покриті 4G до кінця 2020 року. Таку обіцянку дають мобільні оператори і “Хуавей Україна”. Ще один оператор мобільного зв’язку – “Київстар” – підкреслює, що будівництво завершать до кінця 2020 року за умови, що керівництво КМДА і метро оперативно узгодять прозору процедуру допуску операторів і підрядника до робіт.

Візи до США. “Покладатися на свої власні можливості”. Білий дім оприлюднив розпорядження, яке посилить правила видачі віз на тимчасове або постійне проживання в США іноземним громадянам. Документ набуде чинності 15 жовтня. В яких випадках заяви на тимчасові або постійні візи будуть відхилені – читайте.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua