За два місяці на військові вакансії відгукнулися понад 50 тис. кандидатів — Міноборони — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

За два місяці на військові вакансії відгукнулися понад 50 тис. кандидатів — Міноборони

Особисті фінанси
676
У листопаді минулого року Міністерство оборони України та платформи з пошуку роботи створили спільний рекрутинговий проєкт. Він спрямований на те, щоб побудувати систему сучасного підбору кадрів для ЗСУ, зробити військо ефективнішим.
Про це пише work.ua.
За два місяці проєкт значно розвинувся, кількість відгуків постійно збільшується. Позитивні тенденції підтверджують у Міноборони.
«Уже понад 50 тисяч відгуків на розміщені вакансії. Щотижня кількість збільшується. Це показує, що вже з’явилася довіра до людей, які цим займаються, що це дійсно працює», — зазначив представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець в інтерв'ю ІА «АрміяInform».
У цьому процесі платформи рекрутингу — своєрідний посередник між військом та людиною, яка шукає себе в Силах оборони. Тобто військові частини розміщують на них свої вакансії, а шукачі можуть знайти професію, яка відповідає їхньому цивільному досвіду.
Проте, у Міністерстві оборони планують створювати власну рекрутингову агенцію, щоб структуровано і консолідовано забезпечити рекрутинг.
«Між першим контактом і моментом, коли людина потрапить до частини, відбувається дуже багато чого. Цей процес треба вибудувати, якісно налаштувати, щоб кожен — залежно від фаху, віку, досвіду, мотивації, бажання — потрапив на ту посаду, яка йому дійсно підходить. Ми нині вкладаємо час, ресурси, сили і засоби у створення агенції, яка буде цим процесом займатися», — пояснює представник Міноборони.
За його словами, це важливо, щоб людина, яка відгукнулася на вакансію, не втратила мотивацію від очікування зворотного зв’язку. Такого кандидата потрібно залучати, роз’яснювати йому, відповідати на запитання.

Довідка Finance.ua:

  • 30 січня Кабінет міністрів України повторно вніс до Верховної Ради законопроект про мобілізацію. Документом пропонується змінити порядок її проведення. Коментарі та зауваження до законопроєкту враховані спільно з Генеральним штабом, Урядом та народними депутатами. У законопроекті містяться норми щодо зниження призовного віку до 25 років, обмеження для ухилянтів і не тільки;
  • з 1 лютого 2024 року деякі військові, незалежно від того, чи знаходяться вони у районах проведення бойових дій, можуть отримати виплату 30 тис. гривень. Про це йдеться в в наказі № 566 Міноборони «Про затвердження Змін до порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам, умови та порядок виплати 30 000 гривень військовим були уточнені»;
  • яких професій зараз бракує в армії: відповідь ЗСУ. Наразі в українській армії затребувані всі професії, адже необхідно формувати нові бригади. Водночас зараз у контрактників є можливість самостійно обрати посаду, на якій будуть проходити службу. Про це розповів начальник служби зв’язків з громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо.

Безкоштовна валютна розсилка Finance.ua 🤑

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас