FinAwards 2019: Як нагороджували найкращі банки і банківські продукти України


15 травня в столичному клубі D.Fleur відбулася церемонія нагородження за особливі досягнення в банківській сфері – FinAwards 2019.

FinAwards 2019 – це щорічна професійна премія, яка присуджується керівникам роздрібного бізнесу, маркетингу та топ-менеджерам банків за особливі досягнення у розбудові різних продуктів, впровадженні технологій і клієнтських сервісів.

Засновники премії – сайти Finance.ua і Мінфін. Генеральний партнер
премії – лідер платіжного ринку України компания Mastercard.

FinAwards 2019 запам’ятався гостям насиченою шоу-програмою і невимушеною обстановкою. Ведучі вечора – зірки проекту Ліга Сміху з львівської команди «Загорецька Людмила Степанівна» зробили все можливе, щоб кожен відчув святковий настрій. Фуршет, коктейлі, шоу барабанщиків, командні змагання, невимушена обстановка не давали гостям церемонії нудьгувати весь вечір.


Гучно, яскраво, драйвово


Finawards 2019 – місце, де зустрічаються колеги та друзі

У легкій, ненав’язливій обстановці за призові місця в 15 номінаціях боролися провідні банки, банківські продукти та менеджери України. Переможцям крім дипломів вручали золотий жолудь як символ якості банківських продуктів.


Золотий жолудь – символ достатку і якості

Таку нагороду, наприклад, забрав ПУМБ завдяки кредиту «ВСЕЯСНО», який став переможцем в номінації «Найкращий кредит готівкою». Друге місце в цій номінації дісталося Альфа-Банку і «Кредиту готівкою». Третє місце у Ідея Банку і кредиту «Цільовий».


Нагорода в руках Дмитра Поліщука, директора департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ

А приз за «Найкращу кредитну картку mass» отримала картка від monobank. Друге місце посів банк Конкорд з карткою «inJoy». Третє місце – у ПУМБ і картки «Турботлива».


Юлія Акуленко, заступник Голови Правління monobank (зліва) отримує золотий жолудь.

Не забували і про послуги для VIP клієнтів. Так, «Найкращою кредитною карткою VIP» стала картка від ПриватБанку. Друге місце посів Банк Конкорд з «World Elite». У трійці лідерів також опинився UKRSIBBANK з карткою «Black Edition».


Оксана Мокану, керівник департаменту з VIP обслуговування ПриватБанку (зліва)

Були відзначені і загальні досягнення банків за 2018 рік. Нагороди отримували не тільки найбільш стійкі, народні, а й навіть найбільш технологічні банки. Наприклад, «Найбільш технологічним банком» “визнано”“:https://news.finance.ua/ru/news/-/449246/oshhadbank-priznan-samym-tehnologichnym Ощадбанк. Він випередив таких “акул” даного напрямку як ПриватБанк і Monobank | Universal Bank.


Нагороду отримував Володимир Москаленко (зліва), директор департаменту електронної комерції Ощадбанку.

А ось у номінації «Найкращий Інтернет банк» обійшлося без сюрпризів. Перше місце за Приват24 від ПриватБанку. Друге місце розділили відразу два банки: Альфа-Банк і Укрсиббанк. Бронзу в цій номінації отримав Ощадбанк.


Нагорода в руках керівника напряму електронної комерції ПриватБанку Христини Кармазіної.

Відзначали і тих, хто зробив значний внесок у розвиток своїх фінустанов.

Так «Найкращим керівником роздробу» визнаний заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.


Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку

Перше місце і нагорода «Банкір року» дісталася Голові правління ПУМБ Сергію Черненку.

Переможця визначали шляхом голосування журі експертів, інших банків та користувачів сайту. За підсумками голосування до п’ятірки кращих увійшли Голова Правління Ощадбанку Андрій Пишний, Голова Правління Приватбанку Петро Крумханзл, Голова Правління Комерційного індустріального банку Тетяна Путинцева і Голова Правління Банку Конкорд Юрій Задоя.


Сергій Черненко, банкір року за версією FinAwards 2019

Приємною інтригою вечора став розіграш польоту на параплані, який надав Fintech партнер — Агрегатор платіжних методів Interkassa, через який щомісяця проходить понад 3 мільйони транзакцій. У партнерах у Interkassa, до речі, такі топові бренди як: WIX, WOG, Київстар, Золотий Вік, Pampik і багато інших.

Приз – політ на параплані – отримав Олександр Денисюк – керівник проекту PaySpace Magazine.

Керівник проекту PaySpace Magazine Олександр Денисюк отримує приз

Переможці FinAwards 2019:FinAwards 2019 вдався!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua