Які банки обирають українські фрилансери (інфографіка)
Серед українських фрилансерів зростає попит на послуги мобільного банку monobank, натомість популярність державного ПриватБанку падає.
Про це повідомляє український сервіс фрилансу Freelancehunt.
«Експерти помітили стрімке зростання популярності monobank з початком 2024: за перші 3 місяці цього року показники збільшились із 41,54% до 44,18% проти минулого року. Натомість популярність ПриватБанку падає: у 2023 році йому віддавали перевагу 49,62% користувачів, а вже у 2024 — тільки 45,6%», — сказано в дослідженні.
«Молоде покоління завжди більш відкрите до інновацій і чогось нового, тому наша перевага в цьому сегменті є логічною. Я вважаю, що користуючись monobank, ви автоматично стаєте ''молодшими'', оскільки ми — про позитивні емоції, а вони, як відомо, сильно впливають на наш загальний майндсет. Щоб утримати лідерство у молодіжному сегменті, обов’язкова вимога — не зупинятися, продовжувати дивувати та радувати клієнтів. Плануємо утримувати його завжди. Дівчатка 35−44, ви всі виглядаєте на 18 — приходьте до нас!», — коментує дані співзасновник monobank Олег Гороховський.
Читайте також: Чи вигідно бути фрилансером
Більше прихильників отримують й інші банки:
- ПУМБ вибрали 2,25% фрилансерів у 2024 році;
- А-банк — 2,19%;
- Райффайзен Банк — 1,49%.
Експерти вирішили також дізнатися, які вікові групи надають перевагу тому чи тому банку.
Так, «прихильників» monobank віком 18−24 років набагато більше як серед жінок, так і серед чоловіків. Майже порівну розділилися показники у чоловіків вікової категорії 25−34 років.
Читайте також: Робота в Європі: які зарплати пропонують в різних країнах за годину праці
Більшість (58,2%) жінок віком 35−44 роки віддають перевагу ПриватБанку. Водночас у чоловіків ситуація майже така сама — трохи менше половини (45%) обирає цей банк як основну платформу для фінансових операцій. Аудиторія віком 45+, незалежно від гендеру, також вибирає ПриватБанк — 62,85% чоловіків та 56,3% жінок.
Нагадаємо, раніше у Freelancehunt повідомляли, що найбільшою популярністю фриланс користується серед людей 18−35 років. Їх частка на ринку складає трохи більше ніж 70%. Найбільше фрилансерів працює у сферах, пов’язаних з дизайном (32,5%), програмуванням (19,99%) та текстами (19,38%). А от найменш популярними стали напрямки адміністрування (1,75%), аутсорсингу й консалтингу (1,27%) та мобільних додатків (0,81%).
Читайте також: Звільнитися з роботи в умовах війни
Останнім часом кількість спеціалістів, які бажають працювати онлайн, значно зросла. За даними опитування Work.ua, понад 75% фахівців віддають перевагу компаніям, що готові пропонувати віддалений чи гібридний формат роботи.
Через повномасштабну агресію росіян у 2022 році 23,86% фрилансерів переїхали до інших міст України, ще 10% — до інших країн.
До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.
Хочу отримати гроші до зарплати 👛
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною