1457
Які банки обирають українські фрилансери (інфографіка)
— Особисті фінанси

Серед українських фрилансерів зростає попит на послуги мобільного банку monobank, натомість популярність державного ПриватБанку падає.
Про це повідомляє український сервіс фрилансу Freelancehunt.
«Експерти помітили стрімке зростання популярності monobank з початком 2024: за перші 3 місяці цього року показники збільшились із 41,54% до 44,18% проти минулого року. Натомість популярність ПриватБанку падає: у 2023 році йому віддавали перевагу 49,62% користувачів, а вже у 2024 — тільки 45,6%», — сказано в дослідженні.
«Молоде покоління завжди більш відкрите до інновацій і чогось нового, тому наша перевага в цьому сегменті є логічною. Я вважаю, що користуючись monobank, ви автоматично стаєте ''молодшими'', оскільки ми — про позитивні емоції, а вони, як відомо, сильно впливають на наш загальний майндсет. Щоб утримати лідерство у молодіжному сегменті, обов’язкова вимога — не зупинятися, продовжувати дивувати та радувати клієнтів. Плануємо утримувати його завжди. Дівчатка 35−44, ви всі виглядаєте на 18 — приходьте до нас!», — коментує дані співзасновник monobank Олег Гороховський.
Читайте також: Чи вигідно бути фрилансером
Більше прихильників отримують й інші банки:
- ПУМБ вибрали 2,25% фрилансерів у 2024 році;
- А-банк — 2,19%;
- Райффайзен Банк — 1,49%.

Експерти вирішили також дізнатися, які вікові групи надають перевагу тому чи тому банку.
Так, «прихильників» monobank віком 18−24 років набагато більше як серед жінок, так і серед чоловіків. Майже порівну розділилися показники у чоловіків вікової категорії 25−34 років.
Читайте також: Робота в Європі: які зарплати пропонують в різних країнах за годину праці
Більшість (58,2%) жінок віком 35−44 роки віддають перевагу ПриватБанку. Водночас у чоловіків ситуація майже така сама — трохи менше половини (45%) обирає цей банк як основну платформу для фінансових операцій. Аудиторія віком 45+, незалежно від гендеру, також вибирає ПриватБанк — 62,85% чоловіків та 56,3% жінок.

Нагадаємо, раніше у Freelancehunt повідомляли, що найбільшою популярністю фриланс користується серед людей 18−35 років. Їх частка на ринку складає трохи більше ніж 70%. Найбільше фрилансерів працює у сферах, пов’язаних з дизайном (32,5%), програмуванням (19,99%) та текстами (19,38%). А от найменш популярними стали напрямки адміністрування (1,75%), аутсорсингу й консалтингу (1,27%) та мобільних додатків (0,81%).
Читайте також: Звільнитися з роботи в умовах війни
Останнім часом кількість спеціалістів, які бажають працювати онлайн, значно зросла. За даними опитування Work.ua, понад 75% фахівців віддають перевагу компаніям, що готові пропонувати віддалений чи гібридний формат роботи.
Через повномасштабну агресію росіян у 2022 році 23,86% фрилансерів переїхали до інших міст України, ще 10% — до інших країн.
До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.
Хочу отримати гроші до зарплати 👛
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною