FinAwards 2020: Які банки та банківські продукти оголошено найкращими (фото)


У п’ятницю, 28 лютого, в столичному TAO Event Hall відбулася церемонія нагородження за особливі досягнення в банківській сфері – FinAwards 2020.

FinAwards 2020 – це конкурс, що проводиться уже третій рік поспіль, а його мета – визначити та нагородити найкращі роздрібні банки України у сферах реалізації продуктів, клієнтських сервісів і технологій через призму клієнтського досвіду.

Засновники премії – популярні сайти України про фінанси та інвестиції – Finance.ua та Мінфін. Platinum спонсором конкурсу став один з лідерів серед агрегаторів прийому платежів Interkassa.

З самісінького початку на FinAwards 2020 панувала невимушена атмосфера. І це не дивно, адже зустрічалися найкращі у своїй справі люди, що вміють насолоджуватися як роботою, так і відпочинком.


FinAwards 2020 – місце де зустрічаються колеги та друзі


Невимушена та дружня атмосфера була супутником гостей увесь вечір

Музикальним супроводом вечора виступала харизматична маленька конкурсантка 4-го сезону шоу ТБ-каналу 1+1 «Голос діти» – Марія Поліщук. А розважали гостей заходу ведучі церемонії – команда переможців 3-го сезону проєкту «Ліга Сміху» «Загорецька Людмила Степанівна».


Хлопці від «Загорецької Людмили Степанівни» вже другий рік поспіль супроводжують FinAwards

Цікаві конкурси із призами та чудовий гумор розряджали легку напругу від питання, яке турбувало кожного: «Кого ж визнають найкращими з найкращих?» Адже 32 українські банки змагалися у 15 номінаціях, а переможці визначалися шляхом голосування незалежного авторитетного журі, експертів сайтів Finance.ua та «Мінфін». З урахуванням читацьких голосів на сайті церемонії.

Як вдалося з’ясувати згодом, першим призером FinAwards став банк ПУМБ. Нагороду він отримав за найкращі умови у кредиті готівкою. А саме за продукт «ВСЕЯСНО».


Іван Євтушенко, генеральний директор Finance.ua та «Мінфіну», та Дмитро Поліщук із ПУМБу вже з нагородою

У номінації «Найкраща кредитна карта mass» перемогла «Універсальна» від ПриватБанку. Окрім переможців у номінації «Найкраща кредитна картка» були і спеціальні нагороди від сайтів Finance.ua і «Мінфін». Так, в номінації «Найчесніша кредитна картка» перемогла кредитка під назвою «Зелена» від А-Банку. Її умови передбачають кредитний ліміт до 200 000 грн. Безкоштовне оформлення, обслуговування та інформування, кешбек до 20%, 10% на залишок особистих коштів.


«Лайк» від Ольги Вовк – керівника напрямку Internet banking А-Банку на FinAwards 2020

А ось в номінації «Вибір читачів Finance.ua» на першому місці опинилася кредитка Card Blanche White від Ідея Банку. Саме її найбільше замовляли через каталог кредитних карток на порталі Finance.ua.

Про кредитки для VIP-клієнтів теж не забули. До трійки найкращих у номінації «Найкраща кредитна картка VIP» увійшли ОТП банк з картою Black Edition, що отримала «срібло», та Visa Signature від ПриватБанку із бронзою. Перше місце у номінації посіла не так давно презентована світу залізна картка IRON Bank від monobank.

Також monobank отримав приз за «Найкращий депозит». Друге місце дісталося Банку Глобус і депозиту «Класичний», третє – депозиту «Строковий» від Універсал банку.

У сегменті найкращих дебетових карток mass перемогу здобула «всеКАРТА» від ПУМБу. Другу позицію після переможця зайняв Forward Bank і його «КОКО Кард». Серед трійки лідерів номінації також monobank із дебетовою карткою «Біла». А от «Найкращою дебетовою карткою VIP» визнано Mastercard World Black Edition від ОТП Банку. Картка передбачає: безкоштовне зняття готівки, персональне преміальне обслуговування, сервіси Fast Line, бізнес-зали MasterCard. Плюс 5% сashback при розрахунках в ресторанах, 1% – сashback від усіх інших операцій, 25% сashback при розрахунках в кінотеатрах, 2% сashback при розрахунках на АЗС.


Вже з нагородою у руках Ольга Левченко, начальник управління продажів роздрібного бізнесу Департаменту з продажу роздрібного бізнесу та управління мережею «Роздрібний бізнес» ОТП Банку

Одна з найочікуваніших нагород FinAwards 2020 «Найбільш стійкий банк» дісталася Райффайзен Банку Аваль. Нагадаємо, починаючи з жовтня 2005 року, Райффайзен Банк Аваль є частиною банківської групи «Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ», Австрія. Банк пропонує широкий перелік стандартних та новітніх банківських послуг, якими користуються понад 2,5 млн клієнтів.


Директор Finance.ua Сергій Віндерських та Володимир Щетінін, представник Київської регіональної дирекції Райффайзен Банку Аваль

А ось нагороду «Народний банк», приз за найкращу якість обслуговування клієнтів, отримав monobank.


«Котики»: Директор Департаменту ризик-менеджменту по проєкту monobank Євген Михальов та Андрій Звізло, Директор Департаменту продуктів роздрібного бізнесу і транзакційного банкінгу Universal Bank із нагородами

Про діджитал-рішення теж подбали: на церемонії FinAwards 2020 нагороду «Передові технології року» отримав ПриватБанк. Бронзовим призером номінації став банк, який до цього входив лише до п’ятірки найкращих – «Восток». Друге місце за розвиток технологій банкінгу всі ті, хто проголосував на сайті FinAwards, віддали Ощадбанку.


Андрій Шараєвський, СМО компанії Interkassa, вручив нагороду Сергію Харитичу, керівнику електронного бізнесу ПриватБанку

Звання «Найкращий інтернет-банк» вже котрий рік поспіль отримує Приват24 від ПриватБанку. Цьогоріч ПриватБанк також виявився першим у номінації «Найкращий мобільний банк». Друге місце дісталося monobank | проєкту Universal Bank, а на третій позиції – мобільний банк від УкрСиббанку.

Варто відзначити й одразу дві перемоги Альфа-Банку. Так, фінустанова забрала з FinAwards 2020 приз за «Найкращу рекламну кампанію» та ще й нагороду за перше місце у номінації «Найкраща програма лояльності» завдяки Cash`U club – програмі винагород від банку, що повертає 0,5% від усіх покупок. За допомогою цієї програми лояльності клієнт банку також щомісяця може обирати свої категорії покупки й повертати грошима до 20%. Кількість категорій зростає разом з клубним статусом.


СМО компанії Interkassa Андрій Шараєвський і Ольга Пархоменко, директор з роздрібного кредитування Альфа-Банку Україна, з нагородою від FinAwards 2020

Відзначали й тих, хто зробив значний внесок у розвиток своїх фінустанов. Так, нагороду «Найкращий керівник роздробу» отримав Антон Тютюн, заступник Голови правління Ощадбанку.


Антон Тютюн: “Перемогти мені допомогла сильна команда”.

А звання «Банкір року», з поміж 14 фінальних кандидатів, цьогоріч отримав співзасновник віртуального банку monobank Олег Гороховський.


Олег Гороховський — банкір року за версією FinAwards 2020

Вітаємо усіх переможців та гостей FinAwards 2020. Вже пильно стежимо за банками та банківськими продуктами, щоб відзначити найкращих на FinAwards 2021!

Усі переможці FinAwards 2020:

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua