Найважливіші цифри і цитати п'ятниці, 11 листопада


Найважливіші цифри і цитати п'ятниці, 11 листопада

Найважливіші цифри і цитати п’ятниці, 11 листопада:

  • Надходження до зведеного бюджету України зросли майже на 30%
  • Україна домовилася з ЄІБ про виділення 200 млн євро позики

МВФ не вірить деклараціям українських чиновників

“Відповідно, вони побачили певну непослідовність у деклараціях деяких українських топ-чиновників: маєтки, про які писала міжнародна преса, зараз чомусь відсутні в електронному реєстрі”, – повідомила голова Національного агентства із запобігання корупції Наталія Корчак.

Гройсман розповів, коли Україна стане енергонезалежною

“За півроку ми вже видобуваємо плюс 50 млн кубометрів газу. У наступному році ми будемо видобувати від 500 млн кубів власного українського газу. За 5 років до 2020 року ми можемо наростити до 7 млрд кубів газу. Це означає, що фактично ми будемо жити на своєму газі”, – заявив Гройсман.

Хан: ЄС повинен надати Україні “безвіз” в найближчі тижні

“Співрозмовники обговорили низку актуальних питань порядку денного Україна-ЄС, зокрема введення безвізового режиму для громадян України. Комісар ЄС вкотре наголосив, що Україна виконала всі критерії і в найближчі тижні Європейський Союз повинен виконати власні зобов’язання”, – сказано в повідомленні.

Час розплати: ДФС вимагає відповідь на кожен долар і “будиночок” з е-декларацій

“У разі виявлення під час перевірок ухилення від сплати податків відповідна інформація буде направлена в податкову поліцію для вжиття заходів відповідно до чинного законодавства”, – повідомили в ДФС.

Україні пригрозили швидким дефолтом, – експерти

“Україна до 2018 року буде ізольована від зовнішніх ринків (це поки базовий сценарій) і позбавиться зовнішньої підтримки. Очевидно, ресурсом погашення боргу стають тільки внутрішні ресурси і дохід”, – зазначив провідний експерт інформаційно-аналітичного центру Forex Club в Україні Андрій Шевчишин.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування