287
Нардеп повідомив, коли планують розглядати оподаткування криптовалюти
— Криптовалюта

Оподаткування криптовалюти та інших віртуальних активів в Україні планується після закінчення війни.
Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.
«Оподаткування крипти та інших віртуальних активів розглядають на післявоєнний період. Драфт закону про легалізацію крипти НКЦПФР та НБУ мають намір розробити за допомогою МВФ та представити вже до кінця грудня», — написав він.
Железняк додав, що на післявоєнний період планується ще реформа оподаткування промислових викидів та перегляд оподаткування видобувних галузей.
Нагадаємо, раніше Данило Гетманцев повідомляв, що Верховна Рада не розглядатиме пільгове оподаткування доходів фізичних осіб від операцій з криптовалютою. Оподатковувати віртуальні активи планують за загальною ставкою.
Курс криптовалют до долара 💸
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Кеті Вуд накопичує SOL на тлі перешкод для ETF — саме тоді, коли XYZVerse запускає свій флагманський турнір CS2
США конфіскували у криптошахраїв біткоїни на $15 млрд
Toncoin компенсує недавнє падіння — XYZVerse запускає CS2 League з призовим фондом 5,5 млн
Оракули стійкі на ринку — LINK розглядають XYZVerse в ланцюжку CS2 як приклад смарт-контрактів
XYZVerse запускає лігу CS2 з призовим фондом 5,5 млн $, а BTC повертає собі 115 тис. $
Криптовалютний ринок обвалився на 150 мільярдів доларів за добу