Куди звертатись військовим, якщо неправильно нарахували пенсію: роз’яснення — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Куди звертатись військовим, якщо неправильно нарахували пенсію: роз’яснення

Особисті фінанси
490
Куди звертатись військовим, якщо неправильно нарахували пенсію: роз’яснення
Куди звертатись військовим, якщо неправильно нарахували пенсію: роз’яснення
Пенсійне забезпечення звільнених зі служби військових регулюється законом «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
Про те, як діяти, якщо є сумніви в правильності нарахування виплат, розповідає «На пенсії».
Видання пише, що у разі сумнівів щодо правильності розрахунку пенсії, можна звернутися не тільки до місцевого відділення Пенсійного фонду, а й до обласного Пенсійного фонду, а також до Пенсійного фонду України (м. Київ, вулиця Бастіонна, 9).
Крім того, військові пенсії призначаються органами ПФУ на підставі даних про грошове забезпечення, що надаються військкоматами.
В разі сумнівів щодо розміру пенсії питання можуть бути не так до Пенсійного фонду, як до органу, який видав довідку про розмір грошового забезпечення та надбавки до зарплати військовослужбовця.
Нагадаємо, в Україні всі учасники бойових дій мають право на надбавки до пенсійних виплат. Але загальна процедура нарахування суми не відрізняється від процедури для інших громадян. На суму пенсії, яку ви будете отримувати, впливають два фактори: трудовий стаж і розмір заробітної плати, яку ви отримували впродовж роботи.
Крім того, військовослужбовці у разі отримання інвалідності можуть оформити пенсійні виплати. Причина, група, час настання інвалідності, строк, на який вона встановлюється, визначаються органом медико-соціальної експертизи.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
Главком
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас