1213
Ветерани та особи з інвалідністю залучатимуться до очищення та розмінування територій

Міністерство оборони України запускає новий проєкт, спрямований на залучення жінок, ветеранів та осіб з інвалідністю до протимінної діяльності.
Про це йдеться у повідомленні відомства.
Зазначається, що однією з основних цілей протимінної діяльності Міністерства оборони є забезпечення рівних можливостей для працевлаштування в цій сфері.
«Сьогодні велика увага приділяється впровадженню політик, що забезпечують рівний доступ до роботи у сфері протимінної діяльності, створення спеціалізованих навчальних програм, які включатимуть як технічні, так і нетехнічні навички, необхідні для роботи у цій сфері», — розповів начальник управління протимінної діяльності — заступник начальника Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки полковник Олег Шуварський.
За його словами четверо українців, які постраждали від вибухонебезпечних предметів, уже працевлаштувалися в міжнародній організації The Halo Trust.
Там вони займаються аналізом супутникових знімків та даних з БПЛА для виявлення замінованих територій.
Нагадаємо, за словами координатора Української асоціації гуманітарного розмінування та відновлення Андрія Савареця, для розмінування території України необхідно щонайменше $37 млрд.
Борітеся — поборемо! Слава Україні!
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Дебютував 300-сильний кросовер Suzuki з витратою 1,4 л/100 км (фото)
Stories у Telegram доступні для всіх користувачів
ФОПи отримали перші виплати та кредити за програмами енергетичної держпідтримки
Чи можна оформити закордонний паспорт без «Резерв+» — пояснення адвоката
Індія затримала іранські тіньові танкери, які знаходяться під санкціями США
Скільки коштів можна переказати за кордон у 2026 році
