В Україні хочуть запровадити нові правила надання відпусток для військовослужбовців — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні хочуть запровадити нові правила надання відпусток для військовослужбовців

Казна та Політика
5319
В Україні хочуть запровадити нові правила надання відпусток для військовослужбовців
В Україні хочуть запровадити нові правила надання відпусток для військовослужбовців, Фото: novynarnia.com
У Верховній Раді зареєстровано проект закону, який передбачає надання нових відпусток для військовослужбовців, у тому числі і за доглядом за дитиною.
Про це йдеться в законопроекті № 10 313.
Згідно законопроекту, військовослужбовцям буде надаватися відпустка при народженні дитини тривалістю до 14 календарних днів зі збереженням грошового забезпечення у повному обсязі.
Передбачається також і надання військовослужбовцям відпустки після поранення та для лікування. Такі відпустки можуть надаватися терміном до 12 місяців. Також бійцям можуть надаватися відпустки для проходження лікування за кордоном, яка може перевищувати 4 місяці.
Крім того, відпустки будуть надаватися для догляду за хворою дитиною віком до 14 років. Такі відпустки будуть надаватися терміном до 14 календарних днів, але якщо дитина потребуватиме стаціонарного лікування, військовослужбовці звільнятимуться від виконання службових обов’язків на весь час їхнього перебування в стаціонарі разом з хворою дитиною.
Нагадаємо, у Верховній Раді обговорюють питання можливості вручення повісток через електронну пошту і рекомендованим листом.
Крім того, українців можуть зобов’язати носити з собою на постійній основі військовий квиток. Нині обговорюють можливість закріпити це на законодавчому рівні. Таке рішення дозволить покращити мобілізаційні процеси.

Як змінювалися видатки на оборону за роки незалежності України 🧐

За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас