16954
"Укренерго" повідомило, де найскладніша ситуація з електропостачанням
— Енергетика
Станом на ранок 8 грудня найскладніша ситуація з електропостачанням зберігається в східному регіоні України — ввечері ворог знову піддав масованому артилерійському обстрілу кілька районів.
Про це повідомляє прес-служба «Укренерго».
«Там, де дозволяє ситуація, проводиться обстеження стану електромереж. Після отримання допуску від військових будуть розпочаті ремонтні роботи», — повідомили в прес-службі.
Крім того, цілодобово тривають аварійно-відновлювальні роботи в Київській та Одеській областях. В Одесі триває процес заживлення побутових споживачів за резервними схемами.
За даними прес-служби, через пошкодження під час ракетних ударів електростанцій та високовольтної мережі, в системі зберігається значний дефіцит електроенергії. Для обленерго доведено ліміти споживання електроенергії. Вже зранку в кількох областях перевищено ліміти споживання і застосовано режим аварійних відключень.
«Ситуацію ускладнюють погодні умови: в багатьох регіонах на заході країни мороз, дощ зі снігом та сильні пориви вітру спричиняють обледеніння проводів та їх пошкодження», — повідомили в «Укренерго».
Нагадаємо, керівники ОСР (операторів системи розподілу, обленерго) нестимуть персональну відповідальність за недотримання графіків відключення електроенергії.
Борітеся — поборете! Слава Україні!
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Чи будуть відключення світла: в Укренерго розповіли, як готуються до зими
В опалювальний сезон Україна увійде з 17,6 ГВт потужності — глава Міненерго
США вважають, що ЄС може відмовитись від російського газу протягом року
В Україні запрацював найбільший комплекс систем зберігання енергії на 200 МВт
У росії паливна криза охопила 20 регіонів
«Плата» за купівлю російської нафти: Трамп запропонував ЄС ввести 100%-тарифи проти Індії та КНР