Україна внаслідок повномасштабної війни рф втратила близько 80% вітрогенерації — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна внаслідок повномасштабної війни рф втратила близько 80% вітрогенерації

Енергетика
243
Україна внаслідок повномасштабної війни рф втратила близько 80% вітрогенерації
Україна внаслідок повномасштабної війни рф втратила близько 80% вітрогенерації
Міністр енергетики України Галущенко повідомив, що через російське повномасштабне вторгнення Україна втратила близько 80% вітрової генерації.
Про це Галущенко розповів в ефірі Українського радіо, передає Урядовий портал.
«Більшість вітрових станцій розташовані на півдні країни, де є для цього відповідні кліматичні умови — передусім необхідна швидкість вітру. На жаль, сьогодні ця частина території тимчасово окупована, і практично вся вітрова генерація втрачена», — пояснив міністр.
Попри це, він поінформував, що у Миколаївській області цьогоріч запустили вітрову станцію, яка додала у систему 114 МВт.
За словами Галущенка, шельфи Чорного та Азовського морів мають найбільший потенціал розвитку вітрогенерації, але під час війни можливості їх освоювати немає. Водночас міжнародні компанії зацікавлені в інвестиціях у розвиток вітрової генерації в Україні.
«Але ми вже маємо величезну кількість зацікавлених компаній зі всього світу, які прийдуть саме у вітрову генерацію України після нашої перемоги. Ми підтримуємо постійні комунікації з нашими партнерами, які із задоволенням готові приходити в Україну, у вітрову генерацію, потенціал якої ми оцінюємо близько в 140 ГВт електроенергії», - підсумував Галущенко.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
Espreso.tv
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас