Україна продовжила «транспортний безвіз» з Туреччиною до завершення війни — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна продовжила «транспортний безвіз» з Туреччиною до завершення війни

Казна та Політика
123
Україна продовжила «транспортний безвіз» з Туреччиною до завершення війни
Україна продовжила «транспортний безвіз» з Туреччиною до завершення війни
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України домовилось з Міністерством транспорту та інфраструктури Туреччини про продовження лібералізації вантажних перевезень.
Про це повідомляє пресслужба Мінвідновлення.
У відомстві нагадали, що «транспортний безвіз», або ж лібералізація вантажних перевезень, включає двосторонні вантажні перевезення та перевезення транзитом.
«Продовження лібералізації вантажних перевезень — це приклад ухвалення рішень на основі цифр та реальних показників щодо позитивного впливу на ринок двосторонніх перевезень. З усього експорту, що ми поставляємо до Туреччини, близько 15% - автомобільним транспортом. Турецькі компанії імпортують до нас саме автомобільним транспортом майже 60% з усього обсягу товарів», — прокоментував віцепрем'єр-міністр з відновлення — міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.
У міністерстві наголосили, що таким чином для виконання вантажних і транзитних перевезень не потрібно дозволів. Домовленості включають бездозвільний проїзд для порожнього вʼїзду вантажівок. Відповідне рішення зафіксоване протоколом засідання.
Також вдалось збільшити кількість дозволів на вантажні перевезення в/з третіх країн на одну тисячу — до 3500.
За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас