Ще одна країна збирається запровадити податок для туристів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ще одна країна збирається запровадити податок для туристів

Світ
1419
Ще одна країна збирається запровадити податок для туристів
Ще одна країна збирається запровадити податок для туристів
Влада Ісландії вирішила запровадити туристичний податок. Щоправда, коли він почне діяти і яким буде, наразі не відомо.
Про це пише Travel and Leisure.
Скандинавська країна планує додати новий податок, який сприятиме досягненню кліматичних цілей та сталого розвитку. Гроші, які збиратимуть з іноземців, планують витратити на реалізацію проєктів у галузі екології.
«Туризм в Ісландії справді виріс у геометричній прогресії за останнє десятиліття, і це, очевидно, впливає, зокрема, і на клімат», — сказала прем'єр-міністр країни Катрін Якобсдоттір.
Влада Ісландії вже співпрацює з туристичними компаніями, щоб зробити життя в країні екологічно безпечним, — наприклад, переводять весь транспорт на електричний. І це не єдиний проєкт, що вони планують реалізувати разом.
Хоча ніяких конкретних даних про точну вартість не було надано, Якобсдоттір зазначив, що тариф «не буде високим», і він буде застосований як міський податок для людей, які залишаються в Ісландії.
Туристичні податки у популярних країнах та містах — звичайна практика. Вони вже діють у багатьох локаціях у Європі та Азії.
Нагадаємо, численні країни та міста, включно з кількома європейськими, нещодавно запровадили плату для відвідувачів. Таке рішення прийнято не лише щоб отримати прибуток, але й стримати величезний наплив туристів.

Страховка для виїзду за кордон на Finance.ua

За матеріалами:
Телеканал 24
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас