Роботу за кордоном знайшла третина українських біженок — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Роботу за кордоном знайшла третина українських біженок

Особисті фінанси
792
Українки, які рятуються від війни за кордоном, поволі адаптуються у нових умовах. Через це вони можуть не повернутися в Україну після завершення війни.
Про це каже директор Інституту демографії та соціальних досліджень Елла Лібанова.
За кордон поїхали переважно ті жінки, які впевнені у своїх силах, каже Елла Лібанова. Вони можуть там пристосуватися, зокрема знайти роботу. Це вже зробили третина жінок, які поїхали за кордон через війну.
«Ризик, що вони не повернуться є, і високий. Населення Європи старіє, а отже, старіє і робоча сила. У Європі багато країн потерпають від браку цієї сили. Чому б їм не адаптувати для цього українських жінок? Ми європейці, християни, нас легко адаптувати до того способу життя», — пояснює науковець.
Вона сподівається, що після війни повернеться половина українців, які зараз за кордоном.

Довідка Finance.ua:

  • В Україні набув чинності новий Порядок реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу. Для отримання статусу особі необхідно надавати військово-обліковий документ.
  • Рівень офіційного безробіття в Україні впав до чергового історичного мінімуму. Станом на кінець квітня лише 47,6 тисячі громадян отримували допомогу. Про це свідчать дані Державної служби зайнятості, які публікує НБУ.
😎 До речі, у Finance.ua з’явилась своя сторінка в Instagram. Підписуйтесь — буде яскраво, цікаво і корисно для вашого 👛 гаманця. 👇Доєднуйтесь до Instagram Finance.ua
За матеріалами:
uamedia
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас