Регулятор оштрафував п’ять газзбутів, які входили до групи Фірташа — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Регулятор оштрафував п’ять газзбутів, які входили до групи Фірташа

Фондовий ринок
282
Регулятор оштрафував п’ять газзбутів, які входили до групи Фірташа
Регулятор оштрафував п’ять газзбутів, які входили до групи Фірташа
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала 5 газопостачальних компаній із колишньої групи «Твій газзбут» на загальну суму 601,9 тис. грн за порушення ліцензійних умов.
Відповідне рішення було прийняте на засіданні регулятора 5 грудня.
Найбільший штраф отримало ТОВ «Вінницягаз Збут» — 169,5 тис. грн. ТОВ «Житомиргаз Збут» оштрафували на 160,2 тис. грн; ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» — на 154,6 тис. грн; ТОВ «Уманьгаз Збут» — майже 60 тис. грн. Найменший штраф отримало ТОВ «Черкасигаз Збут» — 57,6 тис. грн.
Серед порушень, за які були оштрафовані ці компанії: недотримання мінімальних стандартів якості газу; несвоєчасне повернення переплати споживачам; незабезпечення розрахунків із НАК «Нафтогаз України».
Як повідомлялося, із червня 2022 року клієнти газопостачальних компаній, що працювали під брендом «Твій газзбут» почали отримувати газ від постачальника «останньої надії» — ГК «Нафтогаз України». Причиною стало те, що газзбути не змогли законтрактувати газ для населення у рамках ПСО.
Компанія «Твій Газзбут», що пов’язана із Дмитром Фірташем, займала понад 70% ринку постачання газу для населення. Зараз компанія працює у сегменті постачання газу комерційним споживачам.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас