340
Raiffeisen планує продаж або відокремлення російського бізнесу
— Фондовий ринок

Банківська група Raiffeisen Bank International (RBI) після тиску австрійських інвесторів і Європейського центробанку заявила, що буде займатися можливим продажем або відокремленням свого російського бізнесу.
Про це йдеться у заяві, яку група оприлюднила в четвер.
Згідно з заявою, група RBI «продовжить просувати потенційні угоди, які могли б призвести до продажу або відокремлення російського Райффайзенбанку і деконсолідації російського Райффайзенбанку з групи RBI у повній відповідності з місцевими та міжнародними законами та нормами».
Група додала, що зобов’язується й надалі зменшувати свою бізнесактивність у росії, в той час як вона продовжить просувати такі потенційні угоди.
«Райффайзенбанк продовжить деякі банківські операції в росії згідно з умовами своєї банківської ліцензії, а також буде підтримувати клієнтів, включаючи тих, на яких вплинуло зменшення бізнесактивності в росії», — додали у заяві.
Раніше цього місяця джерела агентства Reuters повідомили, що Європейський центральний банк чинить тиск на Raiffeisen Bank International, аби той згорнув свій високоприбутковий бізнес у росії.
Крім того, інвестори зажадали від Raiffeisen Bank International під час загальних зборів зробити чіткі заяви щодо подальшої долі бізнесу в росії.
Санкційний орган США також розпочав перевірку щодо Raiffeisen Bank International через його представництво у росії.
Борітеся — поборемо! Слава Україні!
За матеріалами: Українська правда
Поділитися новиною