Працівники Neuralink мають намір продати акції компанії після успішного випробування імплантату на людині — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Працівники Neuralink мають намір продати акції компанії після успішного випробування імплантату на людині

Технології&Авто
177
Працівники Neuralink мають намір продати акції компанії після успішного випробування імплантату на людині
Працівники Neuralink мають намір продати акції компанії після успішного випробування імплантату на людині
Деякі співробітники компанії Neuralink Ілона Маска готуються продати акції компанії з виробництва мозкових імплантатів у зв’язку зі стрімким зростанням їхньої вартості після першого випробування на людях.
Про це пише Reuters.
Компенсація акціями є великим стимулом для працівників таких стартапів, як Neuralink.
Акції, які вони отримують, не перебувають у вільному обігу, і працівники, які хочуть продати їх без благословення компанії, змушені використовувати складні схеми на нішевих приватних біржах.
Зараз деякі співробітники та інвестори Neuralink готуються до того, що компанія Маска вже наступного місяця запустить тендерну пропозицію з викупу акцій у співробітників.
Стрибок в оцінці Neuralink після запуску першого випробування на людях в січні очевидний в торгівлі на вторинному ринку.
Хоча ці угоди невеликі за обсягом і не дають надійних даних для поточної оцінки, але всі вони вказують на зростання вартості — деякі з них досягли 8 мільярдів доларів, що більш ніж удвічі перевищує вартість компанії торік.
Компанія «Neuralink» назвала своє перше випробування на людях успішним. Компанія заявила, що усунула початкову проблему, пов’язану з тим, що нитки імплантату виходили з мозку першого пацієнта, і готується до подальших випробувань у Британії та Канаді.
Нещодавно Маск заявив, що компанія планує незабаром зробити імплантацію другому пацієнту.
Ілон Маск роками створював дефіцит акцій своїх стартапів, перетворюючи їх на «ексклюзивні клуби», що приймають лише кількох інвесторів.
За словами інвесторів і людей, які тісно співпрацювали з Маском, цей дефіцит зробив акції затребуваними.
Neuralink просить своїх співробітників не торгувати своїми акціями на вторинному ринку, вважаючи за краще, щоб вони продавали акції під час тендерних пропозицій, які компанія може контролювати.
За матеріалами:
Букви
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас