0 800 307 555
0 800 307 555

За який період враховуються доходи при розрахунку розміру житлової субсидії


За який період враховуються доходи при розрахунку розміру житлової субсидії

Finance.ua як портал, що дбає про економію, довідався у Міністерства соціальної політики, за який період враховуються доходи при розрахунку розміру житлової субсидії.

Як зазначається, житлова субсидія розраховується окремо на опалювальний і неопалювальний сезони.

“У випадку призначення житлової субсидії на наступний період 2021-2022 рр. повторно звертатись за призначенням житлової субсидії у жовтні 2021 року не потрібно. Її розрахунок буде проведено органами соціального захисту населення самостійно (без звернення громадян)”, – нагадали у Мінсоцполітики.

За який період враховуються доходи при розрахунку розміру житлової субсидії:

  • доходи враховуються за III-IV квартали попереднього календарного року – у разі, коли житлова субсидія призначається з початку неопалювального сезону;
  • за I-II квартали поточного календарного року – у разі, коли житлова субсидія призначається з початку опалювального сезону;
  • за два квартали, що передують місяцю, який передує місяцю звернення за призначенням житлової субсидії, – у разі, коли житлова субсидія призначається не з початку опалювального (неопалювального) сезону.

У разі призначення житлової субсидії з початку опалювального сезону доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі нарахованої пенсії за серпень поточного року, а в разі призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі нарахованої пенсії за березень поточного року.

У разі призначення житлової субсидії не з початку опалювального (неопалювального) сезону враховується розмір нарахованої пенсії за місяць, що передує місяцю, попередньому до місяця, з якого призначається житлова субсидія.

Розмір субсидії розраховується як різниця між вартістю житлово-комунальних послуг в межах соціальних норм і нормативів та обсягом обов’язкового платежу.

Довідка Finance.ua:

  • право на отримання житлових субсидій мають сім’ї, у яких плата за житлово-комунальні послуги більша від визначеного для них обов’язкового платежу. Як розраховувється розмір субсидії

В телеграм-каналі Finance_ukr ви знайдете відповіді на найпопулярніші питання щодо субсидій. Підписуйтесь, щоб знати про соцдопомогу більше!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua