0 800 307 555
0 800 307 555

Звільнення від сплати ЄП в карантин закінчилось


Звільнення від сплати ЄП в карантин закінчилось

У травні закінчилось звільнення від сплати єдиного податку в карантин і з червня платники податків мусять його сплачувати.

Про це повідомляє Головне управління ДПС у Запорізькій області.

Як сказано в повідомленні, Законом України від 4 грудня 2020 року № 1072 передбачено пільги для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку першої групи.

Платники єдиного податку першої групи тимчасово звільнялись від сплати єдиного податку за грудень 2020 року та січень-травень 2021 року (крім випадків порушення умов застосування першої групи платників єдиного податку).

Що це означає. Єдиний податок «спрощенці» першої групи могли не сплачувати за грудень 2020 року та з січня по травень (включно) 2021 року.

Що змінилось. У травні закінчились преференції для платників єдиного податку першої групи. З червня 2021 року єдиний податок сплачується на загальних підставах.

“Звертаємо увагу платників єдиного податку першої групи на необхідності своєчасної сплати єдиного податку шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця відповідно до п.295.1 ст.295 Податкового кодексу України”, – наголосили податківці.

Довідка Finance.ua:

  • Уряд України розробив законопроект № 5600, який передбачає внесення низки змін до Податкового кодексу.
  • Норма законопроєкту про зміни до Податкового кодексу щодо скасування пільги з ПДВ на операції з постачання житла на вторинному ринку не стосується фізичних осіб, які продають або збираються продати своє житло на вторинному ринку, оскільки вони не є платниками ПДВ.

Нагадуємо, про всі зміни, які можуть стосуватися ваших гаманців, ми оперативно інформуємо в нашому телеграм-каналі Finance_ukr. Підписуйтесь і не пропускайте важливе.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua