0 800 307 555
0 800 307 555

Зеленський заговорив про особливі умови від МВФ для України: «не можна порівнювати з іншими»


Зеленський заговорив про особливі умови від МВФ для України: «не можна порівнювати з іншими»

Україні необхідно надати особливі умови для отримання кредитів Міжнародного валютного фонду (МВФ), оскільки країна перебуває в стані війни і змушена по-іншому вибирати пріоритетні сфери для проведення реформ.

Як повідомила прес-служба Офісу президента, про це президент Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю іноземним ЗМІ.

«Я вважаю, не можна порівнювати стратегію поведінки МВФ з Україною з іншими країнами. Нашу країну просто не можна ставити в один ряд з іншими. Тому що у нас є ускладненість, тому що йде війна. Тому що витрачаються гроші не на пріоритети з точки зору економіки, а з точки зору безпеки. Спочатку військові, спочатку медицина, потім все інше», — цитує прес-служба президента.

Читайте також: Україна хоче відмовитися від кредитів МВФ, — Гетманцев

Водночас Зеленський наголосив на важливості продовження співпраці України з МВФ для економічної стабільності та інвестиційного клімату, оскільки до програми МВФ прив’язані інші програми фінансової підтримки.

«Тому ми обов’язково зробимо все, що пообіцяли», — підкреслив президент.

До речі, про фінансові нововведення і важливі новини зі світу грошей ми розповідаємо в нашому телеграм-каналі Finance_ukr. Приєднуйтесь і ви! 🤫

Раніше представник МВФ Джеррі Райс заявив, що Україні необхідно докласти більше зусиль для забезпечення стабільності фінансової системи, незалежності центрального банку, боротьби з корупцією та інших узгоджених з Фондом реформ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua