0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні спостерігається стабільний тренд на відновлення економіки, — Шмигаль


В Україні спостерігається стабільний тренд на відновлення економіки, — Шмигаль

В Україні завдяки антикризовим програмам уряду спостерігається стабільний тренд на відновлення економіки.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Facebook.

Зокрема, Шмигаль зауважив, що серед антикризових заходів уряду для допомоги бізнесу під час пандемії були виплати «карантинних» 8 тисяч гривень, також виплати по частковому безробіттю, пільгове кредитування.

«Ці антикризові програми дуже допомогли економіці і вже в 2 кварталі цього року спостерігається стабільний тренд на її відновлення. Програми підтримки малого та середнього бізнесу тривають і будуть все більше концентруватися на стимулюванні розвитку та експортних можливостей таких підприємств», — написав Шмигаль.

Читайте також: Нацбанк продовжив антикризові заходи до кінця року

Він також зауважив, що виплати «карантинних» 8 тисяч гривень завершено, і всі, хто подавав заявку, отримали допомогу від держави.

«За останні 2 місяці було виплачено 2,7 млрд грн для 338 тисяч заявників. Це вже друга за останні півроку програма прямих виплат підприємцям і працівникам, які були змушені обмежити роботу через посилення карантину. Тільки за цими програмами загальна сума виплат склала фактично 6,5 млрд грн», — написав глава уряду.

Крім того, він зауважив, що понад 3 млрд гривень також були виплачені за програмою часткового безробіття, що дозволило підприємствам не звільняти працівників.

Читайте також: У Мінекономіки назвали кількість виданих банками доступних кредитів

За словами Шмигаля, пільгове кредитування малого і середнього бізнесу за програмою Президента «5−7-9%» і за програмою портфельних гарантій за рік склало майже 50 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua