0 800 307 555
0 800 307 555

Частину українців на COVID-вакцинацію зареєструють роботодавці — МОЗ


Частину українців на COVID-вакцинацію зареєструють роботодавці — МОЗ

Міністерство охорони здоров’я визначило категорії українців, яких в чергу на вакцинацію від коронавірусу записуватимуть роботодавці.

Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я в Telegram-каналі.

«Якщо ви є в переліку — про запис у чергу або реєстрацію на щеплення проти COVID-19 (залежно від того, який етап вакцинальної кампанії) подбає ваш роботодавець», — сказано в повідомленні.

Алгоритм запису:

1). Регіональні координатори з вакцинації поінформують управлінців кожної сфери, зокрема керівників закладів, про початок вакцинації цієї цільової групи та звернуться з проханням щодо формування списків.

2). Керівники закладів передають ці списки регіональному координатору з вакцинації.

3). Керівники закладів готують приміщення для вакцинації та домовляються з регіональним координатором про день та час візиту мобільної бригади.

4). У призначений день і час проводять вакцинацію за списком.

5). Важливо не забути взяти з собою на вакцинацію копію про підписання декларації або паспорт з ідентифікаційним кодом (для реєстрації в електронній системі охорони здоров’я).


Інфографіка: МОЗ

Довідка Finance.ua:

  • Зараз вакцинують усіх медиків, військових на фронті, соціальних працівників, священнослужителів та людей старших 80 років.
  • Україна уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer про постачання 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19.
  • Новий національний план вакцинації, який увів у дію рішенням РНБО президент Володимир Зеленський, повинен підняти питання щодо щеплень від коронавірусу в Україні на вищий рівень. До кінця 2021 року повинна бути вакцинована переважна більшість населення України, аби сформувався колективний імунітет.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua