Нафтогаз знизив на лютий тарифи для тепловиків — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Нафтогаз знизив на лютий тарифи для тепловиків

Енергетика
869
Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» знизила на лютий вартість газу для виробників теплової енергії на 6,7% (490,3 грн) — до 6 841 грн за тисяч кубометрів без урахування ПДВ і витрат на транспортування.
Про це повідомляється на сайті компанії.
«У лютому 2021 року оптова ціна на природний газ для потреб виробників тепла, яким НАК „Нафтогаз України“ постачає газ в рамках спеціальних обов’язків (ПСО), становитиме 6,841 грн за кубометр (без врахування ПДВ та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами). Це майже на 7% нижче, ніж у січні», — ідеться в повідомленні.
Як зазначається, ситуація в Україні відповідає європейському тренду до зменшення попиту на енергоносії через потепління.
«За останній тиждень у Європі спотові ціни на газ знизилися на 6%. У березні очікується подальше падіння цін на європейських газових хабах, що визначить вектор ціноутворення і в Україні», — додали в Нафтогазі.

Довідка Finance.ua:

  • Нафтогаз встановив березневу ціну на газ у розмірі 6,86 гривні за кубічний метр з ПДВ та без вартості розподілу.
  • Після 31 березня ціни на газ для населення не перевищуватимуть 6,99 грн за кубометр, незважаючи на закінчення дії рішення уряду про їх обмеження.
  • Міністерство енергетики, у відповідь на запит багатьох споживачів, працює над переходом на одну платіжку за газ та розподіл, при цьому щоб тариф на розподіл не був в одних регіонах вищим за тарифи в інших регіонах.
Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас