0 800 307 555
0 800 307 555

Нафтогаз знизив на лютий тарифи для тепловиків


Нафтогаз знизив на лютий тарифи для тепловиків

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» знизила на лютий вартість газу для виробників теплової енергії на 6,7% (490,3 грн) — до 6 841 грн за тисяч кубометрів без урахування ПДВ і витрат на транспортування.

Про це повідомляється на сайті компанії.

«У лютому 2021 року оптова ціна на природний газ для потреб виробників тепла, яким НАК „Нафтогаз України“ постачає газ в рамках спеціальних обов’язків (ПСО), становитиме 6,841 грн за кубометр (без врахування ПДВ та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами). Це майже на 7% нижче, ніж у січні», — ідеться в повідомленні.

Як зазначається, ситуація в Україні відповідає європейському тренду до зменшення попиту на енергоносії через потепління.

«За останній тиждень у Європі спотові ціни на газ знизилися на 6%. У березні очікується подальше падіння цін на європейських газових хабах, що визначить вектор ціноутворення і в Україні», — додали в Нафтогазі.

Довідка Finance.ua:

  • Нафтогаз встановив березневу ціну на газ у розмірі 6,86 гривні за кубічний метр з ПДВ та без вартості розподілу.
  • Після 31 березня ціни на газ для населення не перевищуватимуть 6,99 грн за кубометр, незважаючи на закінчення дії рішення уряду про їх обмеження.
  • Міністерство енергетики, у відповідь на запит багатьох споживачів, працює над переходом на одну платіжку за газ та розподіл, при цьому щоб тариф на розподіл не був в одних регіонах вищим за тарифи в інших регіонах.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua