ПриватБанк прогнозує падіння свого прибутку в 2020 майже вдвічі


ПриватБанк прогнозує падіння свого прибутку в 2020 майже вдвічі

За даними ПриватБанку, за підсумками 2020 року він планує отримати 17,5 млрд грн прибутку, тоді як за 2019 рік прибуток становив 32,6 млрд грн (з яких 24,45 млрд грн за рішенням Кабміну має бути сплачено до держбюджету у вигляді дивідендів).

Відповідно до інформації банку, в 2019 році його чистий процентний дохід склав 19,7 млрд грн, чистий комісійний дохід – 18,2 млрд грн, торговий дохід та переоцінки, включаючи валютну переоцінку, переоцінку ОВДП та майна – 7,5 млрд грн, операційні витрати – 14,8 млрд грн.

Коментуючи вплив пандемії коронавірусу й карантинних заходів на економіку та банківську систему, ПриватБанк не виключає “подальшої девальвації національної валюти по відношенню до основних валют” (цитата), вказуючи в т.ч., що в І кварталі 2020 року офіційний курс НБУ знизився на 18,5% – до 28,0615 грн/дол на 31.03.2020.

Битва кредиток: monobank vs ПриватБанк

“Керівництво стежить за станом розвитку поточної ситуації з розповсюдженням коронавірусу та карантину і вживає заходів, за необхідності, для мінімізації будь-яких негативних наслідків наскільки це можливо. Подальший негативний розвиток подій та макроекономічних умов може негативно вплинути на фінансовий стан та результати діяльності банку у такий спосіб, що наразі не може бути визначений”, – зазначає ПриватБанк.

Довідка Finance.ua:

  • 22-23 квітня ПриватБанк погасив борг перед НБУ по кредитам рефінансування на 2,34 млрд грн, внаслідок чого обсяг його боргових зобов`язань перед регулятором по відповідним позикам скоротився до нуля.
  • ПриватБанк підключився до системи віддаленої ідентифікації BankID Національного банку.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua