ПриватБанк підключився до системи BankID


ПриватБанк підключився до системи BankID

ПриватБанк підключився до системи віддаленої ідентифікації BankID Національного банку. Банк став 14-м банком в цій системі.

Банк вирішив розширити можливості онлайн ідентифікації клієнтів при користування цифровими державними та іншими сервісами.

З 19 березня клієнти ПриватБанку можуть отримати дистанційний доступ до адміністративних, фінансових та комерційних послуг через BankID.

Читайте також: Як працює eID та BankID в Скандинавських країнах

«Підключення найбільшого українського банку до системи BankID НБУ дає нашим клієнтам ще більше можливостей користування онлайн сервісами, що особливо важливо зараз під час карантинних заходів в країні, – відзначив керівник бізнесу небанківських продуктів ПриватБанку Олексій Турівной. – Разом з можливостями власної системи ідентифікації та екосистеми Приват24 ми даємо клієнтам простий доступ до майже всіх існуючих в Україні цифрових сервісів та послуг, зручно та безконтактно».

Директор департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Олексій Шабан, який донедавна працював в ПриватБанку, повідомив: «Для нас знаковою подією є приєднання до системи найбільшого банку України за кількістю клієнтів. Інтерес таких великих учасників банківського ринку свідчить, що Система BankID НБУ продовжує ефективно розвиватися. Водночас головним для нас є те, що кількість громадян та бізнесу, які зможуть скористатися перевагами дистанційної ідентифікації, суттєво зростає майже щомісяця».

Зараз система BankID НБУ налічує 33 учасника – 14 банків та 19 інших установ, які підтримують використання цього сервісу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua