Найважливіші цифри і цитати п'ятниці , 7 липня


Найважливіші цифри і цитати п'ятниці , 7 липня

Найважливіші цифри і цитати п’ятниці , 7 липня

  • НБУ перерахував до держбюджету 4-й транш прибутку в 5 млрд гривень.
  • У екс-заступника голови Адміністрації президента знайшли $1,2 млн готівкою
  • Єврокомісія готується виписати Google ще один штраф на суму більш ніж 2,4 млрд євро
  • Угорщина надасть Україні близько $100 млн фіндопомоги

Що очікує гривню влітку

“Літо — період затишшя у всіх сферах. В літні місяці в Україні традиційно низька, а то і нульова інфляція, а також низький попит на валюту. Тому НБУ в цей період зазвичай виходить на міжбанківський ринок, як правило, з метою викупу валюти, а не її продажу для підтримки курсу. Влітку курс буде коливатися на рівні 25,9-26,1”, — розповів член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин.

В “Нафтогазі” розповіли наслідки невиконання рішення Стокгольмського арбітражу для “Газпрому”

“Ми не бачимо варіантів для “Газпрому” не виконати рішення Стокгольмського арбітражу. Ситуація відрізняється від, наприклад, ЮКОСа, тому що ми тут повинні говорити не про Росію, а про “Газпром”. Це корпорація, юридична особа, у якої є активи за кордоном, немає жодного суверенного імунітету. “Газпром” буде змушений виконувати рішення”, – сказав Вітренко.

M.E.doc повідомив про відновлення роботи

“M.E.Doc” відновив роботу сайту. Можна реєструвати податкові накладні та подавати звіти. Рекомендована версія до використання 10.01.188”, – наголошується в повідомленні.

Що ще повинна виконати Україна для отримання наступного траншу кредиту від МВФ

“Ми почнемо середньострокову програму скорочення зайнятості в державному секторі. Плануємо скоротити кількість працюючих у бюджетній сфері (за винятком військових) принаймні на 4% до кінця 2017 року, і ще на 10% до кінця 2019 року”, – йдеться в документі.

Гройсман заявив, що спробує виключити земельну реформу програми співпраці з МВФ

“Я не очікую, що МВФ прибере, це буде рішення МВФ, ми будемо проводити діалог і про це дискутувати”, – заявив Гройсман, відповідаючи на питання про те, чи очікує він виключення пункту про земельну реформу з нинішнього варіанту програми співпраці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua