0 800 307 555
0 800 307 555

Найважливіші цифри і цитати середи, 8 лютого


Найважливіші цифри і цитати середи, 8 лютого

Найважливіші цифри і цитати середи, 8 лютого:

  • Інвестори вклали 33,5 млрд грн в приватизовані об’єкти
  • Ціни на споживчому ринку за рік зросли на 12,6% – Держстат
  • Мінфін розраховує на надання США держгарантій на $ 1 млрд

Фінансову поліцію можуть запустити через півроку – Данилюк

«Звичайно, замінити вивіску «податкова міліція» на «фінансова поліція» можна за одну ніч. Але це не реформа. Потрібні нові люди і нові методи роботи. Фінансова поліція, перш за все, повинна перетворитися з репресивного силового органу на аналітичну службу», – пояснив міністр.

НБУ стверджує, що не присвоював МФО банкам на окупованих територіях

“Національний банк і українська банківська система не здійснюють діяльність на території самопроголошених так званих ЛНР-ДНР. НБУ також не регулює діяльність банківських установ на непідконтрольних України територіях”, – йдеться в повідомленні.

Стало відомо, чому “молоді” пенсіонери в Україні отримують більше

“З 2012 року осучаснення пенсій припинилося. Це означає, що тим, хто вийшов на пенсію до 2012-го року, фактично заморозили виплати. І люди, маючи чималий стаж роботи і хороший заробіток свого часу, отримують зараз не перераховані пенсії”, – прокоментував ситуацію міністр соцполітики Андрій Рева.

В НБУ очікують злиття двох банків

“Національний банк очікує старту процедури об’єднання Індустріалбанку та Експрес-банку відразу після прийняття закону про спрощену реорганізацію банків, проект якого №6010 зареєстрований у Верховній Раді 1 лютого 2017 року», – повідомляє прес-служба НБУ.

Прем’єр обіцяє зміну пенсійної системи в 2017

“Я вважаю, що в 2017 році у нас є всі підстави говорити про те, що буде змінена пенсійна система, і вона буде справедливою. Пенсіонери відчують збільшення пенсійних виплат, але цю систему потрібно докорінно змінити, і ми будемо готові представити її українцям”, – заявив прем’єр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua