963
Кількість ФОП в Україні збільшується в середньому на 7 тисяч щомісяця, - Опендатабот
— Особисті фінанси

За перші тижні війни було зареєстровано більше 10 тисяч ФОП та понад 1,2 тисячі компаній. Зараз кількість ФОП в Україні збільшується в середньому на 7 тисяч щомісяця.
Про це повідомляє аналітична платформа Опендатабот.
Так, кількість ФОП збільшується в середньому на 7 тисяч щомісяця: відкривається близько 20 тисяч, а закривається близько 13 тисяч.
На даний момент в Україні зареєстровано 1 891 200 ФОП.

Довідка Finance.ua:
- раніше Опендатабот проаналізував, як від початку повномасштабного вторгнення рф змінилась ситуація на економічному фронті України;
- в Україні почав відновлюватись ресторанний бізнес. Попри те, що через три місяці працює лише 68% закладів, порівняно з початком повномасштабної війни, у багатьох областях їхня виручка вже досягла довоєнних показників. А ось із зарплатами поки що все не так райдужно — вони в основному «просіли»;
- за урядовою програмою релокації бізнесу, в безпечніші регіони переїхали 600 підприємств, налагодили роботу 380 релокованих компаній.
Перевірки ФОПів під час війни
За матеріалами: Діло
Поділитися новиною
Також за темою
Фахівці назвали найдешевший день для бронювання авіаквитків
ТОП-10 речей, що не можна дарувати на Новий рік
ТОП-7 місць у світі, які будуть «найгарячішими» для туристів у 2026 році (фото)
Які черги на кордоні перед Новим роком: що каже ДПСУ
Чи планують роботодавці підвищувати зарплати в 2026 році (опитування)
Яка середня вартість ремонту в 2025 році (косметичний, капітальний, дизайнерський)
