Голова Пентагону розповів, скільки США і партнери загалом виділили на допомогу Україні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Голова Пентагону розповів, скільки США і партнери загалом виділили на допомогу Україні

Казна та Політика
290
Голова Пентагону розповів, скільки США і партнери загалом виділили на допомогу Україні
Голова Пентагону розповів, скільки США і партнери загалом виділили на допомогу Україні
США і партнери України загалом виділили понад $76 млрд прямої допомоги українській обороні.
Про це повідомив міністр оборони США Ллойд Дж. Остін ІІІ.
«Загалом США і глобальні партнери України виділили понад $76 млрд на пряму допомогу обороні України. Ця підтримка демонструє глибоку рішучість присутніх тут майже 50 країн. Разом ми забезпечимо Україну тим, що їй потрібно, тоді, коли вона цього потребує», — сказав Остін, відкриваючи 15-те засідання Контактної групи з оборони України у форматі «Рамштайн» у Німеччині.
Окремо голова Пентагону висловив слова подяки колишньому міністру оборони України Олексію Резнікову «за все, що він зробив для вільної України», наголосивши на «його наполегливій праці й самовідданості».
Остін також привітав нового міністра оборони України Рустема Умєрова, для якого це перше засідання Контактної групи з оборони.
«Мені дуже сподобалася наша розмова кілька днів тому, і, звісно, мені сподобалася наша зустріч, яку ми щойно завершили. Я з нетерпінням очікую можливості тісно співпрацювати з вами і вашою командою», — зазначив він.
Остін наголосив, що просто зараз українські війська ведуть важку боротьбу за звільнення своєї суверенної території від російських загарбників.
«Контрнаступ України продовжує впевнено просуватися вперед, і хоробрі українські війська проривають добре укріплені рубежі російської агресивної армії. Прогрес України є свідченням бойового духу її народу», — заявив він.
За словами міністра оборони США, історія покаже «всю нерозсудливість жорстокого і неспровокованого вторгнення путіна на територію мирного сусіда».
«У цій війні час не на боці путіна. Час ніколи не на боці диктатора, який розпочинає імперську війну. І час ніколи не на боці агресії», — заявив Остін.
Очільник Пентагону також наголосив на сміливості й наполегливості українського народу, який протистоїть російському вторгненню.
«Протягом усієї цієї трагічної війни путін намагався деморалізувати український народ. Замість цього він деморалізував російську армію. А кремль ізолював себе своєю кричущою агресією. Просто подивіться на 50 країн, з гордістю представлених за цим столом, які разом захищають Україну і міжнародний порядок, заснований на правилах. А потім подивіться на кремль, який залишився наодинці з такими країнами, як Іран і Північна Корея», — заявив глава Пентагону.
Як запевнив Остін, США і партнери «знову доводять свою стійкість» і підтримуватимуть український народ у довгостроковій перспективі.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас