Близько 500 співробітників OpenAI погрожують звільнитись: вимагають відставки ради директорів та повернення СЕО Сема Альтмана — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Близько 500 співробітників OpenAI погрожують звільнитись: вимагають відставки ради директорів та повернення СЕО Сема Альтмана

Фондовий ринок
213
Близько 500 співробітників OpenAI погрожують звільнитись: вимагають відставки ради директорів та повернення СЕО Сема Альтмана
Близько 500 співробітників OpenAI погрожують звільнитись: вимагають відставки ради директорів та повернення СЕО Сема Альтмана, Фото: www.wired.com
Близько 500 співробітників компанії OpenAI підписали листа, в якому йдеться, що вони можуть піти і приєднатися до Сема Альтмана в Microsoft, якщо рада директорів стартапу не піде у відставку і не призначить звільненого напередодні генерального директора назад.
Про це пише Wіred.
У OpenAI почався відкритий бунт, кілька сотень співробітників погрожують піти, якщо рада директорів не піде у відставку і не відновить на посаді генерального директора Сема Альтмана разом із співзасновником та колишнім президентом Грегом Брокманом.
«Процес, за допомогою якого ви звільнили Сема Альтмана та виключили Грега Брокмана з ради директорів, поставив під загрозу всю цю роботу та підірвав нашу місію та компанію, — йдеться у листі. — Ваша поведінка ясно показала, що у вас немає повноважень контролювати OpenAI».
Серед підписантів листа є Ілля Суцкевер, головний науковий співробітник компанії, якого насамперед звинувачують перевороті у OpenAI проти Альтмана.
Незадовго до публікації листа Суцкевер написав у X: «Я глибоко шкодую про свою участь у діях ради директорів. Я ніколи не мав наміру заподіяти шкоду OpenAI. Мені подобається все, що ми створили разом, і я зроблю все, що зможу, щоб воз'єднати компанію».
Нагадаємо, 17 листопада рада директорів OpenAI звільнила Сема Альтмана з посади СЕО компанії. Тимчасовим СЕО призначили СТО компанії Міру Мураті.
Після звільнення Альтмана у відставку також подав співзасновник та топменеджер OpenAI Грег Брокман. Крім того, про звільнення повідомили три старші дослідники OpenAI — Якуб Пахоцкі, Олександр Мадрі та Шимон Сідор.
Рада директорів почала обговорювати повернення Альтмана в компанію під тиском інвесторів і загрозою масового звільнення співробітників.
20 листопада стало відомо, що Альтман не повернеться на посаду СЕО OpenAI, обов’язки тимчасового СЕО компанії буде виконувати співзасновник та колишній СЕО стрімінгової платформи Twitch Еммет Шир. Сам Альман приєднається до Microsoft, повідомив СЕО компанії Сатья Наделла.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
Forbes.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас