425
Adobe представила помічника на основі ШІ - AI Assistant
— Технології&Авто

Компанія Adobe презентувала помічника AI Assistant, який працює на базі штучного інтелекту та вміє аналізувати PDF-файли.
Про це повідомляється на сайті Adobe.
Як йдеться в повідомленні, AI Assistant швидко генерує підсумки та ідеї із довгих текстових документів, відповідає на запитання користувачів та форматує проаналізовану інформацію для використання в електронних листах, звітах і презентаціях.
Новий помічник працює на базі моделей штучного інтелекту та машинного навчання, які є в основі технології Acrobat Liquid Mode, яка підтримує зчитування PDF-файлів на мобільних пристроях.
AI Assistant буде додано до програм Reader і Acrobat.
Користувачі Acrobat Individual, Pro та Teams, а також пробної версії Acrobat Pro, можуть використовувати англомовну бета-версію нового помічника компанії вже з 20 лютого.
Інші функції AI Assistant з’являться у Reader в найближчі дні і тижні, а інші мови додадуть у помічник згодом.
Компанія зазначає, що в майбутньому за допомогою AI Assistant користувачі зможуть отримувати найважливішу інформацію з документів різних форматів і різних джерел, створювати, редагувати та форматувати документи за допомогою ШІ, а також отримувати рецензії на створені документи для покращення їх якості.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
Аналітики назвали ТОП-10 найпотужніших Android-смартфонів
Xiaomi представила проривні дослідження ШІ та автопілоту для конференції ICLR
Louis Vuitton створив мініатюрну вантажівку за ціною суперкара (фото)
Samsung повністю припинить підтримку серії Galaxy S22
Audi відродить свою найпопулярнішу модель
Huawei розробляє нову технологію для фронтальних камер: у чому її особливість
