7 важливих навичок, які потрібно вказати в резюме
Резюме — візитна картка пошукача. Тому його потрібно зробити максимально структурованим, щоб інформацію про вас було легко знайти, та показним, щоб після ознайомлення з ним, рекрутер одразу захотів зателефонувати вам та запросити на співбесіду. Важливо не забути вказати всі навички, якими володієте. Особливо це стосується soft skills, які можуть вам здатися несуттєвими, проте будуть важливими для роботодавця. Тож сьогодні зібрали must have навичок, які вам потрібно вказати у резюме.
Управління часом
На перший погляд, вам може здатися, що навичка управління часом не така й важлива. Проте із нагромадженням гаджетів, месенджерів чи інших цифрових відволікаторів, вміння працювати ефективно без стороннього наглядача — зустрічається не так часто. До того ж, якщо ви претендуєте на віддалену посаду, ця навичка підкреслить ваші вміння працювати вдома ефективно, відсутність потреби контролювати вас та дотримання вами дедлайнів.
Навички комунікації
Хоч «комунікативність» у резюме вже давно всім набридла, але необхідність навичок комунікації применшувати не потрібно. Адже важливо вміти звʼязно висловлювати свої думки на будь-якій роботі: ви повинні ефективно спілкуватися з колегами, керівництвом та клієнтом, часто від цього спілкування залежить безпосередній дохід компанії. Щоб не використовувати слово «комунікативність», для підкреслення наявності таких навичок можна вказати: «активне слухання», «вирішення конфліктів», «емпатія», «досвід публічних виступів» тощо.
Навички командної роботи
Ви можете бути крутим професіоналом, але самітником, який негативно впливатиме на всю колективну роботу. Тому для роботодавця важливо найняти такого працівника, який знайде спільну мову з іншими колегами та стане ефективним саме в командній роботі. Якщо раніше ви працювали самі по собі, а зараз претендуєте на посаду, що передбачає тісну взаємодію з колегами, то в резюме можна вказати навички роботи з людьми, які підкреслять ваші вміння знаходити спільну мову та оминати гострі кути.
Гнучкість
У нашій країні важко робити прогнози та сподіватися на стабільність бодай в чомусь. Тому роботодавці цінують людей, які здатні адаптуватися до змін, гнучкі до запроваджених нововведень, швидко змінюють курс своєї діяльності, вчаться нового та пристосовуються до екстремальних реалій. Наявність у вас навичок гнучкості чи адаптивності підкреслюють здатність процвітати в динамічному середовищі та розвивати компанію-роботодавця.
Лідерські якості
Лідерство — незамінна якість, якщо ви претендуєте на керівну посаду. Проте й на інших вакансіях роботодавці цінують працівників, які вміють брати на себе відповідальність, мотивувати інших та вести за собою команду. Тож вміння делегувати, швидко ухвалювати ефективні рішення та відповідальність підкреслять роботодавцю вашу цінність у досягненні цілей компанії.
Самомотивація
Для роботодавця цінно, коли працівника не потрібно постійно чимось спонукати до дії, коли він сам знає свою мотивацію та впевнено рухається до цілі. Особливо ця навичка важлива для віддаленої роботи, а ще більше — коли працівник перебуває за кордоном. Роботодавцю не потрібно вигадувати нові заохочення, він знає, що його співробітник буде працювати ефективно, бо має навички самомотивації. Такі люди цілеспрямовані, ініціативні, демонструють сильну трудову етику та рішучість у досягненні своїх цілей.
Увага до деталей
Роботодавці цінують кандидатів, які мають цю навичку. Адже такі працівники скрупульозні у своїй роботі, звертають увагу на дрібниці, які можуть виявитися доленосними, точні у виконанні завдань, особливо якщо робота монотонна. Наявність цієї навички показує роботодавцю, що ви допоможете досягнути йому високих результатів.
Для вашої конкретної вакансії можуть бути важливими й інші якості чи вміння. Щоб краще зрозуміти, які саме — радимо уважно прочитати вакансію. Адже роботодавець завжди дає підказку, яких саме працівників він шукає. Важливо лише під час написання резюме вказати ті навички, якими дійсно володієте. Бо гарна візитна картка може ущент розбитися об реальність.
До речі, отримати кілька тисяч гривень за 10−20 хвилин собі на карту цілком реально. Для цього достатньо скористатися сервісом Finance.ua.
Отримати гроші швидко 💸
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною