Як жінкам-фермерам отримати грант на розвиток свого проєкту: умови, сума, терміни
Жінки-фермери зможуть пройти безкоштовне навчання від провідних експертів галузі та отримати шанс виграти грант на розвиток власного бізнесу.
Проце пише Work.ua.
Що пропонують
У межах програми жінкам-фермерам пропонують опанувати знання та навички, необхідні для сталого розвитку агробізнесу в умовах війни.
Сума гранту
Після проходження навчання учасниці матимуть можливість виграти гранти на загальну суму 1 млн гривень для розвитку локальних проєктів з перероблення агропродукції та виробництва готових харчових продуктів.
Як взяти участь
Участь у програмі TalentA безкоштовна, але за умови реєстрації, яка триватиме до 8 листопада 2024 року.
Хто може отримати
Долучитися можуть жінки, які відповідають встановленим критеріям:
- вік від 18 років;
- залучені до аграрного виробництва або є власницями чи співвласницями сільськогосподарського підприємства не менш як рік;
- проживають у населеному пункті з населенням до 10 000 осіб або працюють на підприємстві, зареєстрованому в такому населеному пункті.
Учасниці, які успішно завершать навчальну програму, отримають сертифікат, що підтверджує їхній новий рівень підготовки, а також можливість приєднатися до грантового конкурсу від Corteva Agriscience.
Авторки найкращих мікропроєктів за допомогою гранту зможуть втілити свою бізнес-ідею у сфері сільського господарства та підтримати громаду.
Як заначили в повідомленні, грантовий фонд цього року становить 1 мільйон гривень і буде розподілений між переможницями за рішенням експертної ради. Результати оголосять у березні 2025 року.
Довідка Finance.ua:
- У Державному аграрному реєстрі запрацював інструмент для подачі фермерами заявки на участь у програмі компенсації вартості розмінування сільськогосподарських земель. Про це повідомляє Міністерство економіки. На програму компенсацій в державному бюджеті закладено 3 мільярди гривень.
- Хто може взяти участь у програмі. Програма поширюється як на землі, що безпосередньо належать фермеру, так і на ділянки, які він орендує. Участь у програмі можуть брати фермери, землі яких є на деокупованих територіях, де після проведення нетехнічного обстеження підтверджена забрудненість або імовірна забрудненість вибухонебезпечними предметами.
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною