Як коливатиметься курс долара цього тижня — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Як коливатиметься курс долара цього тижня

Валюта
1146
Як коливатиметься курс долара цього тижня
Як коливатиметься курс долара цього тижня
Протягом поточного року курс долара в Україні має коливатись в межах 40−41 гривні, а на готівковому ринку ціна не буде вище 40,8 гривні.
Зростання офіційних показників поки зафіксувались на одному рівні, й улітку, скоріш за все, вони залишаться на одному місці.
Національний банк України одразу відреагував на дії уряду — підвищення тарифів на струм та водопостачання від 1 червня, як повідомив член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин у коментарі для ТСН. За показники, які збільшують інфляцію, відповідає саме НБУ.
«І одразу зростання офіційного курсу долара було поставлено на паузу. Швидше за все, влітку він залишиться відносно стабільним: не нижче за 40 грн/долар і не вище за 41», — каже експерт.

Дізнатись актуальну інформацію про курси валют в Україні💶

Пендзин резюмує, що готівковий долар протягом 11−16 червня не дорожчатиме вище 40,8 гривні.
У вівторок, 11 червня, середній курс долара в українських банках становить 40,30 грн (купівля) та 40,90 (продаж). Готівковий курс — 40,80 (купівля) та 40,91 (продаж). Водночас офіційний курс Національного банку України становить 40,42 грн.
Бажаєте знати що з курсом? Та чи буде долар дорожчати? Finance.ua запускає безкоштовну валютну розсилку для тих, хто слідкує за валютним ринком, та хоче розуміти й аналізувати пов’язані з валютним курсом події.

Підписатися на розсилку💸

За матеріалами:
Телеграф
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас