Xiaomi зафіксувала перше зростання продажів смартфонів з 2021 року — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Xiaomi зафіксувала перше зростання продажів смартфонів з 2021 року

Фондовий ринок
193
Xiaomi зафіксувала перше зростання продажів смартфонів з 2021 року
Xiaomi зафіксувала перше зростання продажів смартфонів з 2021 року
Китайський виробник смартфонів Xiaomi вперше за майже два роки зафіксував зростання доходів завдяки агресивній стратегії компанії, яка почала пропонувати дорожчі моделі на внутрішньому і зовнішньому ринках.
Про це повідомляє Bloomberg.
Зазначається, що у третьому кварталі продажі компанії склали 70,9 млрд юанів (9,9 млрд дол), тоді як середні прогнози становили 70,5 млрд. Чистий прибуток склав 4,9 млрд юанів, у порівнянні з середньою оцінкою в 4,3 млрд юанів.
«Xiaomi виходить з багаторічного занепаду, коли світовий попит на смартфони та іншу електроніку впав, а конкуренти від Huawei Technologies Co. до Apple Inc. та Oppo зазіхнули на її колись домінуючі позиції», — йдеться в повідомленні.
Хороші показники Xiaomi є ознакою того, що світовий ринок смартфонів, можливо, нарешті вибрався з прірви. Xiaomi та Huawei очолили 11%-вий стрибок продажів смартфонів у жовтні в Китаї, хоча це порівняно з періодом Covid.
Інвестори роблять ставку на те, що Xiaomi буде одним з найбільших бенефіціарів будь-якого відскоку. З червневого мінімуму компанія отримала близько 19 млрд дол. ринкової вартості на хвилі ажіотажу навколо свого останнього телефону, а також зростаючих очікувань щодо наступу на ринок електромобілів.
Крім того, за перший тиждень жовтня Xiaomi продала понад мільйон своїх останніх пристроїв 14 серії.
За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас