189
Вартість вкраденого або пошкодженого зерна становить близько $1,9 млрд: уточнення даних NASA Harvest
— Аграрний ринок

В КSE оцінюють, що внаслідок повномасштабного вторгнення було знищено чи викрадено сільськогосподарської продукції загальною вартістю у 1,87 млрд дол.
Про це свідчать дані КSE огляду збитків та втрат в АПК.
В огляді збитків від війни в сільському господарстві за 10 листопада внаслідок повномасштабного вторгнення було знищено або вкрадено 2,8 млн тонн зернових та 1,2 млн тонн олійних культур, загальною вартістю у 1,87 млрд дол.
У КSE додають, що через обмеження в оригінальному опитувальнику не можуть розділи дві причини втрати виробленої продукції.
Зазначається, що для оцінки обсягу та вартості викраденої та знищеної продукції для кожної з постраждалих областей використали розрахунковий обсяг зернових та олійних культур, що знаходилися на території області на момент вторгнення, а також — частку сільськогосподарських угідь в області, що потрапили під тимчасову окупацію.
Нагадаємо, згідно з дослідженням NASA Harvest, рф вкрала українського зерна щонайменше на 1 млрд доларів.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
За рік вартість землі зросла на 10−15%: де найдорожчі паї
Чому картопля в Україні завжди буде дорожчою, ніж в ЄС
В Україні стартував відбір небанківських установ для фінансування аграріїв (подробиці)
Експортне мито на сою та ріпак дало змогу підтримувати аграріїв в умовах війни
Урожай картоплі в сезоні-2025 в Україні на 50% вище за минулорічний
Які регіони ЄС мають найбільший обсяг сільськогосподарського виробництва (інфографіка)
