В Україні хочуть переглянути правила виплат клієнтам банків-банкрутів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні хочуть переглянути правила виплат клієнтам банків-банкрутів

Казна та Політика
780
В Україні хочуть переглянути правила виплат клієнтам банків-банкрутів
В Україні хочуть переглянути правила виплат клієнтам банків-банкрутів
В Україні народні депутати мають намір переглянути правила виплат клієнтам банків-банкрутів. Йдеться про питання щодо черги виплати коштів благодійним організаціям під час ліквідації фінустанов.
Про це пише УНН.
За словами члена Комітету з питань фінансів Андрія Ніколаєнка, кошти у фінустановах, які проходять ліквідацію та не мають проблем із ліквідністю, однозначно потрібно розблоковувати та повертати благодійникам.
Коли ж йдеться про банк, який ліквідують за порушення ліквідності та нормативів, там очевидно будуть фінансові проблеми з відшкодуванням. У таких випадках фізособи матимуть пріоритет.
«Але однозначно благодійні гроші можуть і мають бути виведені перед коштами інших юридичних осіб», — переконаний політик.
Він заважив, що для цього потрібно «зробити, зареєструвати та спробувати швидко провести» відповідну ініціативу. При цьому готовий ініціювати такі зміни у законодавстві. Він вважає, що знайде підтримку серед колег у профільному комітеті.
Водночас народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна також вважає, що в згаданих змінах у законодавстві є сенс. На її думку, це дійсно нагальна проблема.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
Novyny.live
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас