В Естонії дали пів року для авто з номерами рф, щоб власники вивезли їх із країни — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Естонії дали пів року для авто з номерами рф, щоб власники вивезли їх із країни

Світ
12828
В Естонії дали пів року для авто з номерами рф, щоб власники вивезли їх із країни
В Естонії дали пів року для авто з номерами рф, щоб власники вивезли їх із країни
Міністр внутрішніх справ Естонії Лаурі Ляенеметс заявив, що власники транспортних засобів із російськими номерами мають пів року, щоб вивезти авто з країни.
Про це повідомляє Postimees.
За його словами, що в'їзд транспортних засобів із російськими номерами заборонено з 13 вересня.
«Однак щодо автомобілів із російськими номерними знаками, які вже перебувають в Естонії, ми не будемо вносити жодних змін до закону, а застосовуватимемо чинні правові норми», — сказав він.
Відтепер усі власники транспортних засобів з російськими номерами мають внести свій автомобіль в естонський реєстр протягом шести місяців, або перевезти його в росію. При цьому при вивезенні автомобіля потрібно сплатити податок і мито.
«Наприклад, у випадку з автомобілем вартістю 20 000 євро мито становитиме близько двох тисяч євро, а податок з обороту — 4 400 євро», — додав Ляенеметс.
Нагадаємо, Естонія, Литва та Латвія 13 вересня оголосили, що після роз’яснень Єврокомісії щодо санкцій більше не впускатимуть на свою територію автомобілі з російськими номерами.
Таким чином у разі прибуття на кордон машини з номерами рф водій і пасажири повинні будуть змушені повернутися до росії, або вони зможуть перетнути кордон без авто, яке можуть конфіскувати.
Пізніше в Естонії запропонували перереєструвати автомобілі з російськими номерами, які перебувають у країні. Або такі авто пропонують конфіскувати. Але в уряді зазначають, що ще не вирішили, як бути з автомобілями з російською реєстрацією, що знаходяться на території країни, і розглядають різні варіанти.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас